Happiness28

Regisztráció dátuma: 2014. július 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. július 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Tangle Teezer Salon Elite

Tangle Teezer Salon Elite
2014. december 17.

A rózsaszín van meg pár napja:). Szárazon nem akkora a különbség egy sima hajkeféhez képest, de azért így is jobb ez . Viszont vizesen sokkal könnyebb kifésülni ezzel a hajat mint egy sima kefével.Azért ez is megakad a hajban de nem tépi annyira , és könnyebben is kifésüli a gubancokat

Mivolis Haar Vital Komplex Étrend-kiegészítő Kapszula, Vitaminokkal és Ásványi Anyagokkal

2014. december 15.

A hajamra vettem , de arra eddig nem sokat használt , pedig már egy dobozt és egy levelet beszedtem..na de a körmeim... eddig 2hétig tudtam növeszteni,akkor már letört és felváltak a végek , gyengék voltak.. A felválás megszűnt ,és végre azért kellett levágnom a köreimet mert már túl hosszúnak tartottam:D

Gyógyszertári Ricinusolaj

Gyógyszertári Ricinusolaj
2014. december 9.

Nem használom olyan régóta , így nem tudom ,hogy a hajnövesztésben is segít-e ,de viszont ennyi idő alatt (kb.3hét) megtapasztaltam , hogy olíva olajjal együtt csodákra képes.Nagyon száraz volt a hajam , főleg a hajvégek,de nagyon szépen rendbe tette őket ez a két olaj. Nem is olyan nehéz kimosni , kétszeri samponozással már kijön,csak oda kell figyelni , hogy mindenhova jusson sampon. Semmilyen csoda balzsam se volt képes ennyire mint az oliva és főleg a ricinusolaj.
update: nem nőtt tőle a hajam gyorsabban , az utóbbi időben szerintem ettől is hullott jobban... Már nem is volt tőle olyan fényes a hajam mint az elején , és amióta használtam azóta a balzsamok illata se maradt meg annyira a hajamban..