Haracsimoncsi

Regisztráció dátuma: 2019. február 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. február 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem
Krémmániás vevő: 6 vétel
Megnézem

L'Oreal Paris Elseve Extraordinary Oil Coco Hajpakolás

L'Oreal Paris Elseve Extraordinary Oil Coco Hajpakolás
2021. június 15.

Festett, szőkített hajam van. A leírás szerint 3 féle felhasználása lehetséges, én ebből a balzsam kiváltását választottam, 2x-es samponozás után alaposan öblítem és felkenem, állni hagyom néhány percig majd leöblítem. Az illata kellemes kókuszos, nem tolakodó, könnyen kezelhető az állaga és amit öblítés után hagy, az a finom puha haj :) Nálam abszolút kedvenc, de most megvettem a Dream Long verziót is igénybevett hajra. alig várom hogy azt is kipróbálhassam.
Hajmosás után még nedves hajra a Gliss Kur summer repair sprayt fújom télen - nyáron .

MediNatural Damaszkuszi Rózsa Arcpermet

MediNatural Damaszkuszi Rózsa Arcpermet
2021. június 15.

Ahogy a többiek is írták, arra tökéletes amire való. Frissíti a bőrt, isteni az illata, az ára teljesen baráti. Én szeretem hogy apró a permet amit fúj, nem folyik az arcomon, kellemes hidratált érzés marad és utána kenem az arcomra a sok fincsi egyéb szérumot, hidratálót. Szeretem!

Baba Karibi Álom Kókusz-Csillaggyümölcs Frissítő Tusfürdő

Baba Karibi Álom Kókusz-Csillaggyümölcs Frissítő Tusfürdő
2021. június 15.

A pult előtt állva nem tudtam dönteni a millió illat közül így 4 velem jött :D de ez az abszolút kedvenc! Fürdés közben és még utána is!! nagyon kellemes (nem fojtogató műanyag) kókusz illat terjeng a fürdőben.