HardCandy092

Regisztráció dátuma: 2016. január 9.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. január 9.
Bőrprobléma: Tág pórusok

dr. Organic Pórustisztító Arcpakolás Aktív Szénnel

dr. Organic Pórustisztító Arcpakolás Aktív Szénnel
2020. április 16.

Kombinált bőrre használom, nagyon jól működik. Szépen tisztítja a bőrt, friss érzés utána nagyon, nem szárít és könnyű lemosni, nem kell sikálni, mint a többi hasonló terméket. Összességében nem tud sokkal többet, mint az olcsóbb kategóriás termékek, de nekem fontos, hogy vegán meg természetes legyen, így ha akciós meg szoktam venni, teljes árán nem biztos, hogy ezt választanám.

Bioderma Atoderm Olajtusfürdő

Bioderma Atoderm Olajtusfürdő
2020. április 16.

Nekem ez az alap tusfürdőm, gyakorlatilag minden mástól viszketek, Nagyon nem bírja a bőröm már a klóros vizet sem, ez az egyetlen termékcsalád, amitől semmi bajom, sőt. Nem habzik fel, ennek ellenére jól tisztít. Hiába olajos az állaga, nem hagy maga után olajos érzetet. Két embernek az 1 literes flakon kb fél évig elég, szóval szerintem az ára sem annyira borzasztó. Mióta ezt használom, egyszer sem vettem semmilyen drogériás habos-babos tusit, mert teljesen más kategória, nem is vágyom rájuk. Ha valakinek állandó probléma a viszketés, szárazság, esetleg ekcéma, jó szívvel ajánlom ezt a tusfürdőt.

Bioderma Nodé Sampon

Bioderma Nodé Sampon
2020. április 16.

Viszketős, kicsit korpás, kicsit zsíros hajra vettem, valahogy mostanában egyik sampontól sem érzem, hogy elég tiszta lenne a hajam.
Én szeretem ezt a sampont. Kétségtelen, hogy nagyon folyós, vizes az állaga, de nem kell tőle azt elvárni, hogy annyira felhabozzon, mint egy drogériás sampon, így kevés is elég belőle és nem is fogy olyan gyorsan.Én a hajamra rakom egyből és akkor nem folyik ki a kezemből a fele.
Szerintem nagyon jól tisztít, nem viszket tőle a fejem, kellemes, tiszta érzést nyújt, ki fogom próbálni a termékcsalád többi tagjait is, de szerintem jó darabig most velük fogok hajat mosni.
Barátomnak pedig mindentől viszket a feje, ettől nem, szóval nekünk bevált.