HarleyQuinn

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 12.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 12.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Ziaja Kecsketejes Krémtusfürdő

Ziaja Kecsketejes Krémtusfürdő
2022. szeptember 13.

Én nagyon szeretem, jól tisztít és noha van benne illatanyag nem bántja a bőröm. Megnéztem a címkét és az itteni összetevő lista már nem stimmel, NINCS benne a rákkeltőnek mondott 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol.

Garnier Olia Tartós Hajfesték

Garnier Olia Tartós Hajfesték
2014. november 19.

A 8.13-ast és a 10.1-est próbáltam eddig.Az előbbivel maximálisan meg voltam elégedve,utóbbival kevésbé.Nagyon szép hamvas szőke lett a hajam eleve festett része,viszont nem olyan világos mint a dobozon.A hajtöveim kissé vörösesek lettek.Festés után pedig rémálom volt kifésülni,nem sokat ért a hozzá való balzsam.A 8.13-as viszont nagyon el volt találva,és az valahogy nem gubancolt ennyire,sőt egyáltalán nem rontott a hajam minőségén.Arra 5-öt adnék,a 10.1-re 2-őt,így összességében kap egy erős 3-ast.Lehet hogy még fogok próbálkozni ezzel a festékkel.

UPDATE

-1 csillag,a 7.13-as sötétszőke középbarnát csinált a hajamból.Szőkék akik nem akarnak bebarnulni kerüljék!

Lush Think Pink Fürdőbomba (régi)

Lush Think Pink Fürdőbomba (régi)
2014. október 23.

Ez egy hatalmas nagy semmi.Rózsaszín lesz a víz + 10-20 konfetti úszkál benne.Se hab,se bőr ápolás,se semmi.Nem éri meg az árát.

1 ÖSSZETEVŐ