Harmatka

Regisztráció dátuma: 2015. március 30.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. március 30.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Bali Body Face Tan Water

Bali Body Face Tan Water
2019. április 19.

Nagyszerű termék, imádom! Mintha arctonik lenne, vattakoronggal felviszem egy vékony rétegben az arcbőrömre, nagyjából 1 óra alatt kifejlődik a színe, ami természetes barna, napcsókolta hatású és kicsit sem sárga. Én hetente 2-szer használom és biztosan megvásárolom majd újra, ha elfogy (de ahogy látom, nagyon sokáig elég lesz, mert egy használat során csak kevés fogy belőle).

Harangvölgyi HydroCare Serum

Harangvölgyi HydroCare Serum
2018. március 22.

A Hydricare Serum-ot néhány napja kezdtem el használni reggel valamint este és egyszerűen imádom: úgy érzem, hogy a bőröm azonnal tömörebb, simább és puhább lesz, egyszerűn kisimít és feltölt. A szérum használatát követően a Harangvölgyi Hydrocare 24 h krémmel kenem be az arcom. Egymás hatását kiegészítve a két termék szinte csodákat tesz a bőrömmel.

L'Oreal Paris Extraordinary Oil Nutri-Gold Krém

L'Oreal Paris Extraordinary Oil Nutri-Gold Krém
2017. november 22.

Közel egy hónapja használom ezt a krémet. A reggeli készülődési rutinom szerves részét képezi, minden reggel ezt a krémet kenem az arcomra és a nyakamra. Nagyon kedvelem az illatát (mindig frissnek érzem magam tőle). A bőrömet puhábbnak, tápláltabbnak és nem utolsó sorban sokkal ragyogóbbnak és egységesebb színűnek látom a használatát követően. A krém eldolgozása után várok 1-2 percet, majd felteszem az alapozót. Nálam kiválóan működik és főleg a hidegebb hónapokban nagyon jó választásnak tartom ezt a krémet.