harmonia93

Regisztráció dátuma: 2013. április 20.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. április 20.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás
Megnézem

Manna Baba Popsikenőcs

Manna Baba Popsikenőcs
2020. május 31.

Már a várandósságom vége felé megvettem a jó értékelések és a természetes összetevők miatt :) Természetes babaápolásra készültem, úgy éreztem ráérek gyógyszertári cuccokat venni, ha esetleg mégis kell. Hát nem kellett! Mosható pelenkát használunk, így nem túl gyakran szükséges krémezni, de amikor kell, akkor ez a popsikenőcs mindent megold! A Rotavírus oltás utáni sebesedés is 2 nap alatt eltűnt a segítségével :) Nem mellesleg majdnem 10 hónapig elég volt az első tégely, így szerintem sokszorosan megéri az árát. Amikor kellett, természetesen újravettem, és újra is fogom, akárhány gyermekem lesz még! Ha esetleg extra törődésre van szüksége a kislányom bőrének, még a Mannás babaolajat szoktam alá kenni, úgy aztán tényleg bármi csúnyaság elmúlik 1-2 nap alatt.

Manna Aloe Vera-Citromfű Szappan

Manna Aloe Vera-Citromfű Szappan
2019. május 14.

Néhány napja használom még csak, de nagyon tetszik. Kellemes az illata, és jól is habzik. Borotválkozáshoz is szuper, soha semmilyen zselé/hab használata mellett nem lett ilyen sima a lábam :)

Manna Natúr Sampon Száraz, Normál Hajra

Manna Natúr Sampon Száraz, Normál Hajra
2019. május 12.

Roaccutan kúra vége felé vettem, amikor rettenetesen száraz volt a fejbőröm, és hullott a hajam. Arra az állapotra nagyon bevált, általánosságban heti egyszer használtam. Szerettem az illatát! Viszont amióta visszaállt a fejbőröm normál működése, nem nekem való, mert eredetileg gyorsan zsírosodó hajam van. Az én tapasztalataim szerint viszont a nagyon száraz hajra jól működik, ezért semmiképp nem pontozom le.

1 ÖSSZETEVŐ