Harmony29

Regisztráció dátuma: 2012. március 29.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2012. március 29.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Megnézem

Bath & Body Works Japanese Cherry Blossom Fragrance Mist

Bath & Body Works Japanese Cherry Blossom Fragrance Mist
2017. október 6.

Imádom a B&BW cuccokat, évek óta oda vagyok értük. Szerencsére van lehetőségem kihasználni a weboldaukon futó jobbnál jobb akciókat mert él ismerősöm az USA-ban és haza tudja nekem hozni, így bátran kísérletezek az illatokkal. Van jó néhány kedvencem, és miután ez az egyik legsikeresebb termékük, ezt is ki akartam próbálni, de ez sajnos nem jött be, nem az én illatom. Ez egyéni ízlés kérdése, úgyhogy emiatt nem akarom lepontozni, de szívesen megválok tőle baráti áron, ha valakit érdekelne,

Bath & Body Works Beautiful Day Fine Fragrance Mist

Bath & Body Works Beautiful Day Fine Fragrance Mist
2017. október 6.

Abszolút kedvencem! Már 3,5 éve használom és veszem újra és újra. Azt hiszem eddig 3 teljes és 1 utazó kiszerelést használtam el. Elképesztően finom illata van és rendkívül tartós, főleg ahhoz képest,hogy nem parfümről beszélünk. Reggel befújom vele magam és legtöbbször még este is érzem az illatát a karomon. Használtam már a tusfürdőjét, testápolóját, testvaját és testradírját is ennek az illatcsaládnak, oda meg vissza vagyok mindegyikért. Alapáron nem a legolcsóbb, és a magyar webshopokban meg végképp pofátlanul fel van árazva, de a weboldalukon folyamatosan vannak akciók, pl, 3-at fizet 5-öt kap stb. Akinek van lehetősége, hogy az USA-ból beszerezze, annak csak ajánlani tudom!

L'Oreal Studio Line Hot Liss Hővédő Hajkisimító Spray

L'Oreal Studio Line Hot Liss Hővédő Hajkisimító Spray
2016. július 4.

Nagyon szeretem ezt a terméket, finom illata van, nekem a hátközépig érő hajamra kb egy évig elég volt egy flakon. Újra akartam venni, de sehol nem találom, van valakinek ötlete, hogy honnan szerezhetném be? Anno a DM-ben vettem, de most mindenhol csak a Hot&Big verziót látom.