Harold

Regisztráció dátuma: 2021. március 20.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2021. március 20.
Bőrprobléma: Vízhiány

Lavozon Sensitiv Lippenpflegestift LSF50

Lavozon Sensitiv Lippenpflegestift LSF50
2022. május 27.

Szuper ajakápoló. Engem megvett mivel SPF50-es és nincsen benne se méz se parfüm.

Mandulina Karotin & Ceramid 30 SPF CC Arckrém

Mandulina Karotin & Ceramid 30 SPF CC Arckrém
2022. április 11.

Fényvédőnek nem jó, mivel lehetetlenség felvinni a kellő mennyiséget belőle. Egyszer megpróbáltam és nem tudtam eldolgozni az arcomon a krémet, foltos lett és maszkhatása volt. CC krémnek se az igazi. mert beül a ráncokba, holott nem is igazán vannak ráncaim, de ettől a krémtől 30 évvel idősebbnek néztem ki. Ráadásul elég drága volt 30ml-es kiszereléshez képest. Még nem tudom mi lesz vele, egyelőre áll a szekrényben...

Update:
Újrapróbálkoztam vele és végül a kukában landolt. Nagyon csúnya gyulladt pattanásokat eredményezett. Biztos ő volt a ludas mivel egyedüli újdonság volt a rutinomban, és miután elhagytam a pattanások is megszűntek (persze kellett egy hónap hozzá, hogy visszaálljon a rend!)

Mandulina Rózsa & Hibiszkusz Hialuron Arctonik

Mandulina Rózsa & Hibiszkusz Hialuron Arctonik
2022. április 11.

Ez a permet semmit nem csinál, így teljesen felesleges lépés a rutinomban. Tonikról van szó, így nem vártam tőle semmilyen nagy hatást, változást, csak egy minimális hidratálásra számítottam. Viszont semmi hidratálást nem érzek után, ha sima vizet permeteznék az arcomra ugyanezt a hatást érném el vele. Én nem szeretem a rózsavíz illatát, de szerencsére hamar elillan, úgyhogy az nem zavaró. Elhasználom, mert ártani nem árt, de biztosan nem fogom újravenni. Mondjuk nyáron lehet kellemes ha csak egy frissítés szeretne valaki, de ha már egy minimális hidratálást is, akkor nem ez lesz a befutó.

Update:
Ha sokat fújok belőle, értsd egy normál toniknak kb. 3-4-szeresét, akkor minimálisan hidratál, ezért felpontozom (viszont így kifejezetten drága toniknak tartom).

update 2:
Azóta vettem egy újabb üveggel, nagyon megszerettem.