havana74

Regisztráció dátuma: 2017. május 10.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2017. május 10.
Bőrtípus: -

Megnézem

Chopard Happy Chopard Lemon Dulci EDP

Chopard Happy Chopard Lemon Dulci EDP
2020. január 14.

Rettenetesen sok citrommal indít, hamar szappanillat lesz belőle. Semmi egyéb, szerencsére csak egy gyári minta erejéig ruháztam be erre a Chopardra. A kívánságomat elvette, de nagyon gyenge szegény.

Gucci Guilty Absolute Pour Femme

Gucci Guilty Absolute Pour Femme
2019. május 24.

""Jószagú málnabokor""
Az utóbbi 10 év felhozatalából a nekem leginkább tetsző illat, kifújástól leszáradásig hibátlan, tartóssága reggeltől estig bírja, szilázsa sem csekély. Erdei gyümölcsök pacsulis csavarral megbolondítva cukrosság nélkül.

Karl Lagerfeld Sun Moon Stars

Karl Lagerfeld Sun Moon Stars
2018. december 18.

A ''szexiszegfű'' már nevéhez méltóan árfekvésügyileg felzárkózott az égboltot díszítő égitestekhez. Az én korosztályom fiatalságának meghatározó illata volt. Ereklyeként őrzöm ezt a királykék mítikus gömböcskét. Kezdetekben csak az Oriflame SMS ihletésű katalógusillata volt az enyém. Emlékeim szerint az erre hajazó parfüm a Moon néven tündökölt. Megvolt mindhárom a kínálatban, de külön-külön palackba zárva.
A reklámfotó azzal a hideg szőke nővel, nem is a Föld nevű bolygón csücsült, elérhetetlennek tűnt.
Az illat rettenetesen megosztó. Őt csak szeretni vagy utálni lehet, középút nincs.