HaziManka

Regisztráció dátuma: 2016. november 24.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. november 24.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Natasha Denona Mini Retro Palette

Natasha Denona Mini Retro Palette
2021. január 11.

Ez a második mini Natasha Denona palettám de nagy szerelem :) A színek különlegesek,nincsenek ilyenek a kollekciómban.
Pár szín, de mégis változatos sminkeket lehet vele készíteni.A második színre azt hittem fényes zöldes,de szemen nekem inkább
ezüstös,de nem bánom,a matt zölddel nagyon szép.Pigmentáltság szuper, utazáshoz is jó kis paletta,ill.kipróbálni aki még nem használt a márkától szemhéjfestéket.

Juvia's Place The Nomad Paletta

Juvia's Place The Nomad Paletta
2020. szeptember 7.

Amikor megjelent ez a paletta, nem igazán érdekelt, túl soknak találtam a mattot benne.
De aztán egyre több videót, tutorial-t láttam vele és egyre inkább megtetszett, aztán amikor egyszer akciós volt,meg is
rendeltem:) A sárgákat csak másik színnel blendingelve használom óvatosan, (nekem ezek már túl vad színek) de a többi föld-szín
nagyon tetszik, szeretem a zöldeket,narancsot,barnát.A közepén lévő pezsgőféle szín pedig csodálatos!Bármelyik matthoz jól megy és
egy ritka szín valahogy, a gyűjteményemben nincsen ilyen szín.Több Juvia's palettámat eladtam már mert nem használtam túl sokszor,de ez
egyike azoknak amik maradnak hosszútávon is:)

Kiko 3D Hydra Lipgloss

Kiko 3D Hydra Lipgloss
2020. szeptember 7.

20-as árnyalatot rendeltem meg több swatch -videó megnézése után (kezdetnek)
Nagyon szép nude szín, nekem egyáltalán nem ragad, csodás az állaga, fényes,
egész sokág látszik a számon.Valamelyik videóban pár árnyalatát a Fenty gloss-ok
dupja-ként emlegették, nem is csodálom, tényleg jó minőség.Fenty-m ugyan nincsen,de
a Colourpop gloss-jaimnál jobban tetszik.A csomagolása is nagyon szép, igényes.