hb0

Regisztráció dátuma: 2014. december 13.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. december 13.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

L'Oreal Mega Volume Miss Manga Szempillaspirál

L'Oreal Mega Volume Miss Manga Szempillaspirál
2015. április 20.

Talán egy éve vettem először, nemrég fogyott el, de megkaptam ajándékba még egyszer. Az első használatkor mindig rossz, túl sok festéket visz fel, szétkenődik, összecsomósodik, néhány helyen lepereg, stb... minden, ami egy szempillaspirálnál rossz lehet.
Később javul a helyzet, elég nehéz szépen megcsinálni (lehet csak én bénázom) de miután letöröltem a szemem körül a rengeteg elkenődött felesleget szép is tud lenni. Szerintem napközben pereg, es néha el is kenődik. Nem ad semmilyen drámai hatást, néha alig látszik, és idegesítő tud lenni, hogy folyton összecsomósodnak,-akadnak a pilláim.

Összességében szerintem 3000Ft-ot semmikepp sem er, túl nagy a hype körülötte, ennyi pénzért, vagy akár olcsóbban is sokkal jobbakat lehet kapni. Nem húzom le nagyon, mert tényleg el lehet vele viszonylag szép eredményt érni, ha valaki ügyes, lehet másnak sokkal jobban bejön, én nem venném újra.

L'Oréal Nude Magique BB Krém

L'Oréal Nude Magique BB Krém
2015. április 20.

Ajàndékba kaptam és tudtam, hogy miket írtok róla itt, de reméltem, hogy a szerencsés kivételek közé tartozok majd. Sajnos nem így lett, nekem is narancssárga lett, és sötétebb is lett volna, mint a bőröm. :(

Lush Cupcake Friss Arcpakolás

Lush Cupcake Friss Arcpakolás
2015. április 20.

Termékmintát kértem, és imádtam. Az illata az elején nem nagyon tetszett, aztán valamiért megkedveltem. A hatása szuper, jól kitisztította a bőröm pár használat mellett is. Nem csodaszer, de hatásos és kellemes. A catastrophe cosmeticet is kipróbáltam ezután, és azt fogom megvenni, de lehet erre is visszatérek majd :)