hbad

Regisztráció dátuma: 2017. április 20.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2017. április 20.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Himalaya Youth Eternity Nappali Krém

Himalaya Youth Eternity Nappali Krém
2019. április 29.

Dm kedvencek box-ban jutottam hozzá.Az illata édeskés,nekem tetszik.Felkenés után kicsit lassabban, de maradéktalanul felszívódik.Puha bőrt eredményez.Ha hozzajutok(még boltban nem találkoztam vele), beszerzem az éjszakai párját is, kíváncsi vagyok rá.A ránctalanító hatásról még nem tudok nyilatkozni.

Maria Galland 650 Lift'Expert Lisseur Rides Filler

Maria Galland 650 Lift'Expert Lisseur Rides Filler
2019. április 7.

Pár napja használom reggel-este a szemkörüli ráncokra.(száj körül és homlokon még nincsenek ráncaim,így ott nem használom)Már ezalatt a rövid idő alatt is feltölti a ráncokat,úgy vettem észre,már nem olyan mélyek, így én is még nagyon kíváncsi leszek a hosszabb távú használat esetén mit produkál.Nekem az applikatora furcsa,mivel fém,így hideg nagyon, inkább ujjbeggyel viszem fel a krémet.De összességében nagyon meg vagyok elégedve eddig vele,remélem még továbbiakban is segít a ránccsökkentésben.

Nivea Urban Detox 1 Perces Pórusfinomító Arcmaszk

Nivea Urban Detox 1 Perces Pórusfinomító Arcmaszk
2018. július 22.

Rossmanban vettem egy hete akciósan 1300 Ft körül.A 3 féle 1 perces maszk közül esett erre a választásom,a másikban komedóképző összetevő van , ebben nincs, nem is okozott ilyen problémát.Szinte minden este felteszem zuhanyzás közben, azt vettem észre, a bőröm napról- napra szebb, hidratáltabb, puhább.Eddig meg vagyok vele elégedve, jár az 5*.