hbrigi25

Regisztráció dátuma: 2015. november 25.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. november 25.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Cien Natural Minerals Golyós Dezodor

Cien Natural Minerals Golyós Dezodor
2016. július 17.

Nagyon jól teljesít, és az illata is fantasztikusan jó! Kellemes és friss! Az ára is kiváló! Újravevős!

Lirene Aloe és Sheavaj Regeneráló Anti-Age Arckrém

Lirene Aloe és Sheavaj Regeneráló Anti-Age Arckrém
2016. július 12.
(!)

Nagyon boldog voltam amikor meghozta a futár a krémet 2 hèttel ezelőtt. Azonnal ki is próbáltam. Nagyon kellemes illatú, könnyen kenhető, kissé vizes jellegű arckrém, amelyből meglepően nagyobb mennyiséget is kèpes a bőröm magába szívni. Abszolút nem irritál, a problémás, szárazabb rèszeket az arcomon jól hidratálja. Nem hagy ragacsos utóèrzetet maga után. Nyárra tökèletes arckrèm. Azt nem tudom, hogy a ráncokkal mennyire hatékonyan küzd, de abban biztos vagyok, hogy a fàradtság jeleit egyből orvosolja. 5 hónapos kisfiú anyukájaként elèg fárasztóak a napjaim, ami miatt nyúzott volt az arcbőröm, de ez a krèm nagyon hatékonynak bizonyul. Tesztelőkènt a véleményem az, hogy a termékcsalád többi tagját is szívesen kipróbálnám, mert nem csalódtam! Sőt! Ha elfogy valószínű meg is vásárolom! Köszönöm!! Nagyszerű lehetőség volt, hogy kipróbálhattam. És meg is szerettem!! :)

Oriflame Divine EDT

Oriflame Divine EDT
2016. június 13.

Gimis koromban kedvenc parfümöm volt. Nemrég kézhez kaptam egy oriflame katalógust, megláttam az árát és úgy döntöttem inkább nem veszem újra, pedig sok szép emlék köt hozzá. Nagyon sokallok érte ennyi pénzt, mert ettől sokkal tartósabb illatokat kapok olcsóbban, de amúgy imádtam...csak az ára miatt vonok le egy csillagot