HCHB11Cl11

Regisztráció dátuma: 2018. november 25.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. november 25.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

It's Skin Power 10 Formula Syn-Ake Effector

It's Skin Power 10 Formula Syn-Ake Effector
2021. november 14.

Csak 1 mintát próbáltam:
Kellemes, lágy áttetsző géles szérum. Parfümös illata van, ami nem erős, nem irritált. Alapvetően jó érzés volt felkenni, szépen el lehet oszlatni, kicsit hidratált, szépen beszívta a bőröm, nem maradt vissza nehéz réteg. A hidratáló hatásán kívül nem tudok mást mondani két használatból

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA
2021. október 30.

Nekem alapvetően zsíros a bőröm, főleg a T vonalam, máshol inkább normál, és szeretem használni ezt a hidratálót, az én bőrömnek elég. És szeretem, hogy szinte bármivel lehet keverni, hogy kicsit feltúrbozzóam. Inkább este használom, de reggel is lehet, mert könnyen beszívódik. Azért egy finom, selymes tapintat marad utána, de az kellemes szerintem. Összeségében az állaga és hatása kellemes. Nem ígér sokat, alap dolgok vannak benne, amik kellenek. Gyorsan beszívódik, még ha előtte rétegeztem más szérumokat is a bőrömre. A 100 ml-es ára kedvező és sokáig elég szerintem. A szárazabb, irritáltabb arcrészeimre is kiváló. Csak ajánlani tudom!
Frissités: szerintem javítottak az állagán, kellemesebb, könnyebben kenhető.
(Korábban írtam, de már nem igaz: ami nem tetszik, hogy úgy jön ki mint egy kis kukac, nehéz eldolgozni.)

Bioderma Sébium Lotion

Bioderma Sébium Lotion
2021. október 30.

Alapvetően nincs ezzel a tonikkal semmi baj (mert ez nem lotion, hanem folyékony tonik), ajánlom kipróbálásra, de úgy érzem vannak ennél a terméknél combosabb, hatásosabb szerek is, amik egy problémásabb bőrű embernek inkább beválnak, ár-érték arányban is (pl. BHA). Vannak benne hasznos hatóanyagok, de úgy érzem túl sokat ígér, kicsit hatásvadász nekem a termék így egymaga. Kiegészítésként, egy rutinban elmegy, ha vannak mellette magas hatóanyagtartalmú szérumok is.
Negatívumok: az az érzésem, mintha nem szívódna be rendesen, főleg ha reggel kenem magamra (de lehet sokat használtam belőle); van benne illatanyag; a Bioderma nem cruelty-free.
Tetszik a zöld dizájn.

7 ÖSSZETEVŐ