HCHB11Cl11

Regisztráció dátuma: 2018. november 25.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. november 25.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Benton Shea Butter and Coconut Hand Cream

Benton Shea Butter and Coconut Hand Cream
2020. január 16.

Sűrű állagú, igazi krém. Viszonylag jól hidratálja a télen kiszáradt kézfejem, könnyen kenhető, gyorsan beszívódik, nem ragad utána, kellemes érzés. De szerintem az 50 g-os tubus nagyon kevés, én szeretek sokat használni egy alkalommal, és ahhoz képest ugye drága. De az összetevői is nagyon jók, minőségi termék.

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%
2019. december 28.

Tág pórusaim vannak a T-vonalban, az orrom mellett is, az orrom mitesszeres, de én olyan hű de nagy változást nem tapasztaltam, szerintem ezekre a problémákra egy BHA hámlasztó a jobb, de ezt is használom. Biztos segít (önmagában szerintem kevés lenne), nem mondom hogy nem, és tetszik az állaga, hogy kicsit sűrűbb, géles, jobban el lehet dolgozni, nem folyik mint a vízszerű szérumok és gyorsan beszívódik. Fogom használni mindenképpen, mert bizonyított hatóanyagok vannak benne, gondolom még kell idő mire látványosabb javulást tapasztaltok. Az ára nagyon kedvező.
Ami nagy negatívum, hogy bár beszívódik, de marad vissza egy réteg, ami felett minden kukacosodik és pereg, a hidratáló, fényvédő, másik szérum. Sőt, ha nem kenek fölé semmit, csak úgy magában is össze tudom sodorni ezt a réteget. Ez nagyon zavaró és kellemetlen, arcot szoktam utána mosni, hogy pl. reggel a fényvédőt felkenhessem... Persze nem kell belőle sok egyszerre, akkor a legrosszabb a helyzet, de ha a minimális mennyiséget is kenem fel, ez van. :/

Geek & Gorgeous Smooth Out

Geek & Gorgeous Smooth Out
2019. december 28.

Heti 1x használom este, de nagy változást nem tapasztalta még, hogy egységesebb lenne a bőrképem, de másnap simább és puhább lesz tőle az arcom az igaz. A tág pórusaimon is segít egy kicsit. Nyilván rendszeres használat mellett érezhetőbb a hatása, akár heti többször is fel lehet kenni ha valaki bírja. Nehéz felvinni, mert én vattára nem akarom elpazarolni, az ujjammal szoktam, de ugye hígan folyós, vigyázni kell vele. Tetszik hogy van rajta lezáró kupak. Ha felviszem csípi a bőröm itt-ott, meg kell vakarnom, vagyis még nem teljesen szokott hozzá a bőröm, ehhez idő kell, de ugye a 10% AHA nagy mennyiség. Kicsit olyan érzésem van, hogy nem szívódik be rendesen és marad egy kis réteg az arcomon. Fogok még AHA-t használni, mert hosszú távban gondolkodok. Az ára kedvező, nem kell belőle sok egy alkalommal. De lehet inkább géles verzióra váltok.

3 ÖSSZETEVŐ

Citrus Junos Peel Oil EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen