HChristelle

Regisztráció dátuma: 2018. március 21.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. március 21.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

BH Cosmetics Sweet Shoppe Palette

BH Cosmetics Sweet Shoppe Palette
2020. szeptember 6.

Először csak a zöldet és a narancssárgát vettem meg, mert egy csomó youtube videó után úgy voltam vele, hogy szívesen kipróbálnám őket. Röhejesen jók ezek a paletták, pigmentáltak, könnyű velük dolgozni, szépen összeillenek a színek, amik egy palettában vannak. Annyira megszerettem őket, hogy végül megrendeltem a maradék 4et is! Aki szereti a színeket, bár van egy nude is, annak csak ajánlani tudom ezeket a palettákat.

dr. Organic Snail Gel Csigagél Szemkörnyékápoló Szérum

dr. Organic Snail Gel Csigagél Szemkörnyékápoló Szérum
2020. április 27.

Karácsonyra kaptam ajándékba és azóta vallásosan használom minden nap, viszont sajnos csatlakoznom kell az előttem kommentelőkhöz, eléggé büdös és sokáig érződik is a bőrön az illata. A hatása pedig semmi extra, hidratálja a szemkörnyékemet, de nem ájultam el tőle, nekem nem újra vevős (vagyis elsőre vevős).

Geek & Gorgeous Smooth Out

Geek & Gorgeous Smooth Out
2020. április 27.

Mostanság fogom befejezni az első üvegemet (100 ml-es) és nagyon tetszik a hatása. Heti 4 alkalomra limitáltam magam, hogy ne fogyjon el nagyon nagyon hamar, és láthatóan egyenletesebb és simább a bőröm tőle. Ha esetleg van egy pattanásom, ennek hála sokkal hamarabb eltűnik és az utána lévő folt, ami általában pár hétig látszódott most már pár nap alatt fakul. Én csak ajánlani tudom ezt a terméket. Ja és tényleg nem kell félni az "erősségétől", nekem ez volt a legeslegelső hámlasztóm és a Hélia-d weboldal utasításai szerint szoktattam hozzá a bőrömet és így teljesen bevált.