hdori

Regisztráció dátuma: 2013. június 20.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. június 20.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Bourjois 123 Perfect CC Cream

Bourjois 123 Perfect CC Cream
2021. július 3.

Nagyon szeretem mert nagyon egészséges bőrképet eredményez. Sajnos van egy két hegem, arra nem elég a fedése (de ez egy cc krém, nem alapozó), összességében nagyon szeretem, sokszor újravettem már. Szépen illeszkedik a bőrszínemhez, jól lehet dolgozni vele.

La Roche-Posay Cicaplast Mains

La Roche-Posay Cicaplast Mains
2021. július 3.

Átlagban nem érzékeny a bőröm csak a kezeimen, mert gyerekkoromtól kezdve ki vagyok ha koszos kezem, úgyhogy extrém sokat mosom őket. A korona időszak meg a sok alkohol fertőtlenítő annyira kikezdték a kezem, hogy már semmi nem akart segíteni. Már a scholl keratinos sarokkrémje sem, ami amúgy a nyáron repedezett sarkaimat nagyon szépen rendbe szokta rakni. Arcomra használtam már cica krémet, és meglepődtem, hogy milyen hatásosan segít a hegek eltűntetésében, úgyhogy láttam, hogy van ilyen kézkrém, úgyhogy ha ez nem akkor semmi sem. IMÁDOM, nem ragad, nem tocsogok a kezem utána, és rendbe hozta a foszlósra száradt mancsaimat.

La Roche-Posay Effaclar Mikro-Hámlasztó Tisztító Gél

La Roche-Posay Effaclar Mikro-Hámlasztó Tisztító Gél
2021. július 3.

Eddig nagy natúr termék fan voltam, viszont rájöttem, hogy attól, hogy valami natúr, még nem jelenti azt hogy biztos jó is lesz a bőrömnek. Egy jó éve váltottam a la roche posay temrékeire és imádom őket. Rengeteg kencém van már tőlük és mindegyikkel elégedett vagyok. Én a vállaimra és az arcomra használom és nagyon sokat javult a mitesszerességem. Még nem tökéletes, de már végre nem szégyellem a hátamat, ha fürdőruhára kell vetkőznöm.

1 MÁRKA

2 ÖSSZETEVŐ