hdori23

Regisztráció dátuma: 2016. november 30.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. november 30.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

OUAI Detox Shampoo

OUAI Detox Shampoo
2024. április 23.

Aktuális kedvenceim között van, már másodszorra veszem újra. Zsíros hajra nagyon jó, viszont mint minden detox sampon nagyon szárítja a hajvègeket ami miatt extra ápolást igényel a hajam. Pozitív hogy a természetes hullámokat szépen tartja a hajam, más hasonló termékekkel ellentétben, nem lapul le és nagyon nagyon puha a hajam egészen a következő hajmosásig. 300 ml nagyon sokáig elég tekintve hogy alig kell belőle. Bőven megéri az árát.

Foreo Luna Mini 2

Foreo Luna Mini 2
2024. április 16.

Hazai megjelenése óta szemeztem vele de nem vettem rá magam soha hogy megvegyem az ára miatt. Végül januárban a Foreo hivatalos oldalán le volt árazva így megvettem 75€-èrt. Életem egyik legjobb befektetése. Az összes itteni véleményt végig olvastam, és tényleg csak alá tudom támasztani hogy teljesen más szintre emeli az arcápolási rutint. Egy részről sokkal kevesebb lemosót használok, és olyan mértékben megtisztítja a pórusaim hogy egy darab mitesszerem sincs az orromon. Az arcom hihetetlenül puha utána hidratáltabb és feszesebbnek is érzem. Körülöttem mindenki dicséri a bőröm mennyire szép és egységes.
Egy dologra kell figyelni nála hogy a túlzott használat miatt kiszáríthatja a bőrt ezért csak heti 3-4 alkalommal esti rutinban használom.

Mindenkinek csak ajánlani tudom mert megéri az árát.

Clinique Moisture Surge SPF25 Sheer Hydrator

Clinique Moisture Surge SPF25 Sheer Hydrator
2024. április 11.

Utóbbi időben nagyon száraz az arcbőröm és sajnos előfordul hogy hámlik is. Napközben nem szeretem magamon érezni a krémeket főleg ha ragad de ennél a terméknél abszolút pozitív csalódás, maga az állaga és a finish is. Nagyon szépen beszivja a bőröm ad egy kellemes érzést, most már nem elég azért a 25 faktor viszont annyira jól hidratálja az arcom hogy felé simán mehet egy 50 faktoros fényvédő, elbírja a bőröm.

1 MÁRKA

3 ÖSSZETEVŐ