hdori23

Regisztráció dátuma: 2016. november 30.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. november 30.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál
2021. június 12.

Első használat után már éreztem megvan az új kedvenc szempillaspirálom. Természetes hatást lehet vele elérni, gyönyörűen szétválasztja a pillákat, tartós nekem a nagy meleget is bírja egész nap, nem potyog nem viszket a szemem, az ára nagyon kedvező és a csomagolását imádom!

PomPom Neroli Virágvizes Zselé

PomPom Neroli Virágvizes Zselé
2021. június 10.

Nagyon szeretem könnyed hidratáló, az arcom imádja. Első alkalomal meglepett az erős illata de egyáltalán nem zavar már sőt nagyon is megszerettem. A kiszerelése praktikus, nagyon jól lehet rá fényvédőt tenni és sminkelni. Én reggel és este is szívesen használom. Magyar termék szép összetevők, jó ár nálam csillagos 5!

Uriage Bariésun Illatmentes Spray SPF50+

Uriage Bariésun Illatmentes Spray SPF50+
2021. május 30.

update: sajnos arcra nem vált be, annyira csípte a szemem és könnyezett tőle ..testre viszont tökéletes még mindig

Tavaly már ezt használtam de kizárólag testre. Habár van csak arcra való fényvédőm ( jelenleg a Yadah ) de kipróbáltam oda is. Gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet ami nekem az egyik legfontosabb. A 200 ml lassan fogy félek hogy hamarabb lejárna az ideje mint hogy a flakon felénél járok így tovább kísérletezek vele hogyan tudok rá jól sminkelni, ha beválik biztos hogy az arcomra is fogom a nagy melegben haszálni. Én mindenképpen ajánlom, mert az árához képest nagy mennyiség és jó minőségű.

1 MÁRKA

3 ÖSSZETEVŐ