hdori23

Regisztráció dátuma: 2016. november 30.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. november 30.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%
2020. május 14.

UPDATE: már több mint 5 hónapja heti x5 alkalommal esténként használom, és azt hiszem már nem fogok tudni élni nélküle :D megtanultam jól használni, szerintem felesleges maga a pipettából kinyomni a terméket, elég ha felszívom és a végéről az ujjammal letörlöm ami ott maradt csepp, szépen beszívódik, nem ragad, nem hagy maga után ragacsos érzést sem... A bőröm soha nem volt ennyire szép mint az utóbbi hónapokban, azt hozzáteszem az étkezés is hozzájárul de biztos vagyok benne a termék is. Azóta talán egyszer volt pattanásom,sőt mielőtt eddig mielőtt megjött volt egy két hatalmas gyulladásos pattanásom és az orrom tele volt fekete mitesszerrel.Összehúzta az orcámon a pórusaimat és szinte alig van mitesszer ha van is akkor alig látszik és sokkal könnyebben eltávolítható. Ahhoz hogy látható eredményt hozzon nem hetek hanem valóban hónapok kellenek,szóval türelem meghozza az eredményt! :) Örök kedvenc marad!

Kettős érzésem van vele kapcsolatban. 1 hónapja használom és az első két hétben szinte tökéletesen hozta amit ígér. Mattít,csökkentette a faggyútermelést és szépen összehúzta a pórusaim..igen két hétig. Utána mintha elvágták volna pedig napi egyszer használtam. Semmit nem használt,sőt rosszabb lett. Eldöntöttem hogy inkább mellőzöm a használatát és lám..1 hete abbahagytam és egyből romlott a bőröm minősége. Tele lettem mitesszerrel apró pattanással és fénylett a T vonalam ..visszakiabálta a bőröm a terméket. Nem 100% os a hatása de ez az egy hét után biztos vagyok benne hogy mégis többet használt mint az eddigi hasonló TO termékek. Valószínűleg venni fogok egy PC BHA terméket és a kettőt együtt fogom használni hátha eredményesebb :) Ár érték arányban és az összetevő listája ettől függetlenül verhetetlen szerintem.

Yves Rocher Sebo Végétal Pórustisztító Maszk Szénnel

Yves Rocher Sebo Végétal Pórustisztító Maszk Szénnel
2020. május 14.

Zsíros kombinált bőröm van, ezért évek óta olyan arcmaszkokat használok ami széntartalmú. Nekem abszolút kedvenc és visszatérő az Avon pórustisztító maszkja. . A termékhez télen egy nyereményjáték által jutottam hozzá, aminek örülök ugyanis Yves Rocher márka termékeit már 17 éves korom óta használom de valahogy az arctermékei kimaradtak. Összehasonlítva az Avon maszkjával,hogy ez nem szárad meg, viszont nekem nehezebb lemosni az arcomról. Az állaga kicsit habos, könnyű de nagyon tetszik és szerintem szépen is teszi a dolgát. Egy két összetevője annyira nem tetszik,de ettől eltekintek. Drágább is mint a másik maszk,magamtól nem vettem volna meg mivel van egy bevált hasonló termékem, de akinek a T vonala zsíros és mitesszeres annak mindenképp ajánlom kipróbálni.

Yamuna Shea Vajas Tusfürdő

Yamuna Shea Vajas Tusfürdő
2020. május 13.

Update: így a tubus vége felé járva tényleg nagyon megszerettem. Az itteni INCI-vel összehasonlítva nekem ugyanez van meg viszont van benne mandula, ami itt nincs feltüntetve. Az illata ami eddig is zavart, a mandula terhére írható, nekem fanyar,keserű amit még most sem szerettem meg, de az összetevői mégis meggyőznek hogy vegyem meg újra. Meglátjuk pár hónap múlva mennyire fog hiányozni ez a termék,megéri e "szenvedni" a kellemetlen illatával...

Ajándékba kaptam még télen de csak most kezdtem el használni. Az illata nekem olyan semleges, nem tolakodó. Nem habzik túlzottan ami nem zavar. Száraz a bőröm ami fontos nem viszketek utána. Ha elfogy lehet megveszem majd újra meglátom :) - nekem pozitív csalódás.

1 MÁRKA

3 ÖSSZETEVŐ