healthycinderella

Regisztráció dátuma: 2013. július 16.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. július 16.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Aquolina Pink Sugar EDT

Aquolina Pink Sugar EDT
2017. július 18.

Valóban nagyon édes, cukorkás illat, tehát nem árulnak vele zsákba macskát - nevét tekintve. Mi anno barátnőimmel csak vattacukornak hívtuk. Igazi tini illat, 17 éves köröm körül használtam, és a fiúk megvesztek érte, mindig úgy fogalmaztak, hogy "belém akarnak harapni". :) Felnőtt nőként kifinomultabb illatokat használok, most már nem fújnám magamra ezt a folyékony vattacukrot, viszont tagadhatatlan, hogy kellemes emlékek fűződnek hozzá, így nem leszek szőrös szívű, kap 3 *-ot. :)

Nina Ricci Nina

Nina Ricci Nina
2017. július 18.

Érdekes, hogy sokan tavaszi-nyári illatnak írjátok, számomra abszolút a telet idézi. Összekeveredve a friss hó és a kéményekből áradó füst (tudom, kicsit fura, hogy erről áradattal beszélek :) ) "illatával" egyszerűen tökéletes.
Még 16 éves koromban ajándékozott meg vele az akkori barátom, és azóta is részese az életemnek, bár tartottunk kisebb-nagyobb szüneteket, nem ő az egyetlen az életemben. :)
Szerintem nem kifejezetten kislányos, ha úgy viseljük, kifejezetten nőies illat.
Tartósság szempontjából is megállja a helyét, megérdemli az 5 *-ot :)

Astor HD Mattitude Alapozó

Astor HD Mattitude Alapozó
2017. július 11.

A kedvenc alapozóm! Abszolút megéri az árát, tökéletesen mattít, csodaszép fedést biztosít egész napra. Az én bőröm nagyon könnyen zsírosodik, szóval mindig fixálom púderrel. Csak ajánlani tudom!

Update: nagyon kiszárította a bőrömet, így felhagytam a használatával, sajnos el kell, hogy vegyek 1 csillagot. :(