hearteu

Regisztráció dátuma: 2014. június 22.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2014. június 22.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Limara Lip Bubble Balm

Limara Lip Bubble Balm
2018. december 11.

Szerintem ez a leggagyibb ajakápoló, amit valaha használtam. Maga az ajakápoló már néhány használat után elvált a műanyag résztől, így minden használatkor csúszkál az egész vazelin tömb. A talpa túl pici, megáll, de a legkisebb szellő is feldönti és folyton gurul le a polcról. Ezektől még talán el is tudnék tekinteni, de nem csinál semmit, kb mint halottnak a csók.

Balea Med Ultra Sensitive Waschgel

Balea Med Ultra Sensitive Waschgel
2018. szeptember 8.

Lassan elfogy az első tubusom, és összességében azt tudom mondani, hogy jó kis termék. Nem szárítja az arcom, szép az incije,az viszont engem nagyon zavart, hogy nem habzik és hogy szembe kerülve bizony csíp. Én csak esténként használom a sminkem lemosására, amit szépen végez, bár a szemen azért micellás vízzel egyszer még át kell futni (ezt amúgy is mindig megteszem minden sminklemosó után, szóval nem extra munka). Lehet, hogy majd egyszer visszatérek hozzá, de ha elfogy, szerintem kipróbálok valami mást.

UPD: Bizony visszatértem hozzá, már a sokadik tubussal használom el és arra jutottam, hogy ha ez bevált, miért kísérleteznék mással?

Coty Airspun Loose Face Powder

Coty Airspun Loose Face Powder
2018. szeptember 8.

Ez a púder egy álom!!! Egy egész napra fixál, még a szem alatti területet is úgy, hogy a smink közben nem lesz cakey. Az illata tényleg nagyon erős, de felvitel után egyáltalán nem érezni.