Hecate

21955 pont

Regisztráció dátuma: 2017. május 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

21955 pont

Regisztráció dátuma: 2017. május 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 5 eladás
Megnézem

Tangle Teezer The Wet Detangler

Tangle Teezer The Wet Detangler
2024. január 4.

A Tangle Teezer Wet Detangler Fine&Fragile Marine Teal hajkefét vettem a Rossmann-ban. Az ennek a rózsaszínnek a kimondottan száraz, töredezett hajra készített verziója, tengerkék (marine) színnel. (Örülök ennek, mert nem vagyok oda a rózsaszínért.) Nagyon gyengéden fésül, nem marad benne hajszál, mégis kellemesen serkenti a véráramlást a fejbőrnél. Nem sért, nem kellemetlen, semmi irritáció. Kiváló nedves hajon is pakolásokhoz. Sosem gondoltam volna, hogy ennyire odaleszek egy fésűért. Vékony fogai jól tartják magukat, egyenlőre nem történt törést belőlük. Tisztítása egyszerű. Elhagyhatatlan hajápolási eszközöm lett.

Alterra Naturkosmetik Fejbőr Elixír

Alterra Naturkosmetik Fejbőr Elixír
2024. január 4.

2 hete használom és megszerettem. Gondolom a jojoba tartalma miatt, de szépen csillog a hajam, és puha is. A fejbőrt nyugtatja kicsit. A fujókája jól működik. Elég nagy mennyiség, viszonylag kedvező áron. Nincs kellemetlen illata.

Essence Heart Core Ajakbalzsam

Essence Heart Core Ajakbalzsam
2023. november 13.

Az én ajkaimat hidratálja. Szeretem a színét, izét, illatát. Felkenés után szépen fed. Én túlkeménynek sem érzem . A számról néhány rúzs egyszerűen eltűnik - pedig nem nyalogatom le -, de ez egész jól megmarad - persze tartós rúzzsal nem ér fel, de ez nem is elvárás a részemről. Kedvelem a baráti árát. Újra fogom venni.

1 MÁRKA

27 ÖSSZETEVŐ