Hecate

20400 pont

Regisztráció dátuma: 2017. május 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

20400 pont

Regisztráció dátuma: 2017. május 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás
Megnézem

Rexona Maximum Protection Confidence Krém Dezodor

Rexona Maximum Protection Confidence Krém Dezodor
2020. június 30.

Csodálatosan visszafogja az izzadásom, pedig erősen szokott kiverni a víz. Az illata egész nap kitart, bár számomra van benne valami mű, mégis nőies - de biztosan találnék a REXONA MAXIMUM PROTECTION kollekcióból nekem megfelelőt.

Viszont:
1, - Nálam nehezen szárad, hiába hagyok neki rá időt.
2, - Csúnyán megfogja a ruhát :(
3, - Pár használat után irritálni kezdett - begyulladt, piros lett a hónaljam (Olvasom itt, hogy sajnos más is járt így.)

Nekem nem használ, másoknak remélhetőleg jó. Az előnyei miatt életem izzadásgátlója lenne, amit szívesen használnék, de a hátrányai miatt sajnos nem tehetem. :(

Aerovill Orrgél

Aerovill Orrgél
2020. június 29.

Ez egy kis csoda. :) Újra tudok lélegezni vele és nem kell orrspray. :) Sokkal olcsóbb is. Ráadásul magyar. :) Kedvelem az illatát, elegáns a tubusa. Egyszerre kis mennyiség elég belőle, így gazdaságos hiába csak 15 ml. Könnyebbé tette az életem köszönet a fejlesztőnek és a forgalmazónak. Szerencsére sok helyen kapható, én bioboltban vettem.

Isana Q10 Anti-Falten Lsf 30 Nappali Krém

Isana Q10 Anti-Falten Lsf 30 Nappali Krém
2020. június 26.

Olajtartalma miatt zsíros, de kedveli, hamar beissza a bőröm. Frissíti az arcom. Örülök a Q10 (Ubiquinone), a makadámolaj és fényvédő tartalmának, baráti árának. Kedvencem a Blue Up White Magic parfüm, amiből még rendelkezem és szerintem illatra tökéletesen harmonizál vele. Nekem nem kukacosodik, ragacsos réteget se hagy, igaz én csak simán kenem, nem sminkalapnak használom. Venni fogok még. 😉

Frissítés: Továbbra is nagyon kedvelem. Imádja az arcom: nem irrátál, nem zsírosít, de nyugtat, táplál, finoman kényeztet a krémes állaga. Az illata kellemes, tiszta és ha vékonyan felviszem nekem nem kukacosodik és tovább elég. (Nálam csak akkor kukacosít ha mohón vastagon kenem, többet, mint be tud szívni a bőröm.) Az ára is kedvező. Szeretem a derűs napfényre emlékeztető sárga színét, amolyan természetes vidámság egy vegán terméktől.

1 MÁRKA

26 ÖSSZETEVŐ