Hecate

Regisztráció dátuma: 2017. május 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. május 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 5 eladás
Megnézem

La Rive Mind Chill Body & Hair Mist

La Rive Mind Chill Body & Hair Mist
2022. március 21.

Nagyon kellemes, nyugtató illata van. Engem a zöld teára emlékeztet. Üdítő frissesség vele permetezni. A hidratáltság érzést is érzem. A testpermetnek megfelelően nem tart egész nap, de amíg van nagyon jó. Elégedett vagyok vele. Szerintem veszek máskor is.

Isana Med 5,5% Urea Handcreme

Isana Med 5,5% Urea Handcreme
2022. január 27.

Könnyen beszívódik, finom állagú, nem ragad. Az illata is elmegy, de nekem sajnos kevés a kézszárasság ellen. Valamiért az Isana ligetszépés vagy bizonyos más kézkrémek jobban bejönnek.

Dr. Kelen Reuma Emulgél

Dr. Kelen Reuma Emulgél
2021. december 18.

Egy lábfájással szenvedő szerettemnek vettem. Ő az elmúlt 4 évben számos drágább gyógyszertári krémet kipróbált, hasztalan. Ez az emulgél viszont elsőre elmúlasztotta a fájdalmát. Azt mondja kellemes hűsítő érzést tapasztal, meg örömére az emulgél gyorsan beszívódik. Azóta boldogan keni a problémás területet a napi, előírt 2-3 alkalommal és elégedett. Reméljük továbbra is beválik, mert eddig csodát tett. Az itteni leírásban nem szerepel, de a terméken fel van tüntetve, hogy gyógyszerészek fejlesztették. Köszönet érte.

Frissítés: Megszimatoltam és csodálatos levendula illata van. (Lehet a boróka az, de én levendulásnak érzem.)

1 MÁRKA

27 ÖSSZETEVŐ