Hecate

Regisztráció dátuma: 2017. május 7.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2017. május 7.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: -

Remington MB4125 Beard Boss Styler Szakállvágó

Remington MB4125 Beard Boss Styler Szakállvágó
2019. április 9.

Édesapámat leptem meg ezzel Karácsonyra és maximálisan elégedett vele. Ez azért nagy szó, mert apa mióta szőrszálhasogató lett világ életében sima Gillette pengékkel borotválkozott és kisollóval igazította a szakállát. Nagyon berzenkedik az új dolgoktól, főleg ha elektromosak, türelmesség sem jellemzi őt, ám néhány tőle szokásos morgás után, meg miután felolvastam neki a leírást (, amihez nem volt türelme, holott nem sok, meg magyar a szöveg,) simán megtanulta használni. Különösen azt kedveli, hogy a szája felett a bajusz alját is szépen, gyorsan és megvágás nélkül helyreteszi, pedig ezzel a területtel korábban sokat szenvedett. Köszönöm Remington! :)

Richtofit Sport

Richtofit Sport
2019. április 9.

Minőségi hazai termék. Sűrű, zsíros kence, de imádom az illatát és kiváló a bemelegítés előtt, vagy megviselt, fájó izomzatra. A felszívódásához várni kell, de megéri a jó eredményért. Igazi régi klasszikus kozmetikum, aminek a modern világban is megvan a helye.

Biomed Árnika Krém

Biomed Árnika Krém
2019. március 29.

Hamar felszívódó, remek árnika krém. :) Elég nagy kiszerelés, elviselhető ár és BioMed minőség. Aki kedveli a cégtől a körömvirágos kencét szerintem ebben sem fog csalódni.

22 ÖSSZETEVŐ