Hecate

Regisztráció dátuma: 2017. május 7.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. május 7.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Medisana MBH Masszázskészülék, Pezsgőfürdő

Medisana MBH Masszázskészülék, Pezsgőfürdő
2019. június 8.

Fantasztikus élményt ad ez a kis gép. 20 perc mennyország. Nagyon ellazítja az izmokat és nekem akinek izombántalmaim vannak napokig jó utána. A használata biztonságos, és ami meglepett az áramot se zabálja. Számomra elég a leggyengébb fokozat. 3 év garanciát adnak hozzá és van kis aromaterápiás része. (Én azt nem használom, mert eleve van levendulás illóolaj edénykém a fürdőben a kedvelt illatért, de biztos van akinek jó ez a funkció.) A Medisana MBH matracon helyet foglalni kényelmes, aztán jön a buborékorgia. Azt nem tagadom a hidromasszázs használata igen hangos, viszont lehet használni fej- vagy füllhallgatót, füldugót vagy ha a kád szélére biztonságosan, letakarva odatehető mobil, akkor zenét is érdemes hallgatni. Klasszul megbizsergeti a testet, hatékony a vérkeringésnek, anyagcserének is. Fontos, hogy a vízbe egyéb anyagot (fürdőhab, sampon, fürdőbomba, hajolaj stb.) ne tegyünk. Használat után jól szellőző helyen szárítom meg a matracot. Gyógyító és szépészeti kezelés az otthonunkban. Örülök neki, mert gyógyászati intézményekben a hidromasszázs csak 10 perces, beutalóköteles, előjegyzéshez kötött meg nagyobb macera (odautazni, várni, fürdőruha stb.). Ráadásul ez a termék Medisana minőség. Kis dobozban elfér, nem nehéz, van magyar nyelvű használati utasítás a dugaszához védőkupakot is adnak - a csomagolás gondos, rendezett. Érezni a gyártó kényeztetni akarja a vásárlóit. A cső szupermasszívan beilleszkedik a matracba, nem jön ki belőle és a motor kellő távolságba tehető a kádtól, a vízbe semmi áram nem kerülhet - a motor csak oxigént küld a csőbe. A távirányító tökéletes. Pezsgőfürdő kényelmesen és olcsón. :o)

Tipp: Az érzékeny és száraz bőrűek a hidormasszázs után használjanak testápolót, mert a hosszabb vízben ázás szárítja a bőrt.

Frissítés: Már hónapok óta megvan ez a pezsgőfürdő. Jól teszi a dolgát és imádom. A matraca egyáltalán nem penészedik, igaz én kiteszem száradni minden használat után, de eleve minőségi, jó anyag, bírja a strapát és szerintem nem penészedő anyag. Örülök, hogy van ez a bugyborékoló csoda nekem, jobbá teszi az életem.

Blue Up White Magic Women

Blue Up White Magic Women
2019. június 4.

Imádom a Naomi Campbell parfümöket. Mindig elvarázsolnak és egyből a szívembe írják magukat, így ők a kedvenceim. Sajnos a leghíresebb, legfinomabb Naomi Campbell parfüm a Naomagic régóta nem kapható, így ezt az utánzatot próbáltam ki. Nos, ha csak kicsit is hasonlít az eredetire megértem, hogy dicsérik, mivel fantasztikusan finom. :) Púderes, üdítő gyümölcs-virág illatélmény. Azonban mindenütt azt olvasom, hogy szinte tökéletesen megegyezik az eredetivel és a nők zöme odavan érte. Velem is jól harmonizál. Tartós, nőies, elegáns, tiszta illat. Semmi agresszív, tolakodó illatdömping. Bárhol használható ahol egy nő jó benyomást szeretne tenni. Irodába, esti partikra, színházba, randira egyaránt megfelel. :o) Az ára meg 1700-2500 forint.... és nagy mennyiségben (100 ml) adják.... a lényeg pedig, hogy sorozatosan begyűjti a férfi bókokat... szóval igazi ajándék :D

Én ezt a leírást találtam róla:

FEJ: bergamott, kardamom, narancs, zöld levelek,
SZÍV: mandula, jázmin, gyöngyvirág,
ALAP: vanília, cédrus, szantálfa, tonkabab, pézsma

FRISSÍTÉS: Édes Istenem! Nem tudom megunni. Érzem, hogy örök kedvenccé vált. :o)

Jól harmonizál a Rossmann Isana olivás testápolójával, aminek szintén púderes illata van.

Isana Bodymilk Olive

Isana Bodymilk Olive
2019. június 4.

Könnyen felszívódó, hidratáló, baráti árú testkence. A Rossmann kakakóvajas vagy aloe verás testápolójához képest kicsit sűrűbb, szerintem azokhoz képest ebből kevesebb kell.. A csomagolása már változott, zöld flakonba bújt. Nagyon lágy, kellemes púderszerű illata van, így az ilyen illatjellegű parfümökhöz remekül illik.

21 ÖSSZETEVŐ