hedgehog

Regisztráció dátuma: 2013. január 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. január 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Rexona Invisible Fresh Power 7X Protection

Rexona Invisible Fresh Power 7X Protection
2021. szeptember 3.

Büdös és nem teszi a dolgát, így tudnám összefoglalni ezt a terméket. Nekem nagyon nem vált be, nem szerettem, de másnak ettől függetlenül még lehet tetszik.

OMBIA Körömlakk Lemosó

OMBIA Körömlakk Lemosó
2021. augusztus 11.

Dióhéjban: fantasztikus. Mióta kivonták a mandulás, zöld, Rossmannos körömlakk lemosót sorra veszem egyiket a másik után, de eddig ez az egy, amire azt mondom, hogy működik. Acetonmentes, kókusz illatúnak van hirdetve, de direkt nem szagolgatom az üveget közelről, így én csak azt érzem, hogy nem rohan ki mindenki a szobából, ha előveszem, mert nem büdös mint a hagyományos lemosók. Szépen teszi a dolgát, csillogós, sötét, makacsabb lakokkal is megbirkózik, bár egy flitteres körömlakkal még le akarom tesztelni. Olcsó, de ügyelni kell, hogy ne boruljon túl sok belőle a vattára. Eddig kb. 10-15 fajta lemosót teszteltem, de ezt ajánlom kipróbálásra.

Balea Hidratáló Sampon Száraz és Igénybevett Hajra

Balea Hidratáló Sampon Száraz és Igénybevett Hajra
2021. augusztus 6.

Ha valaki a kókusz illat miatt venné meg ne fáradjon, még üvegben csak-csak érezhető, de már hajmosás közben is nulla, hát még utána.Tévedésből hozta haza a párom a drogériából. Szénakazalt csinál a hajamból, sokkal több balzsam kell utána, mint az eddigi samponjaim után, ráadásul gyorsan is fogy. Hogy jót is írjak róla az ára rendben van, bár az ár-érték arányba már bele lehet kötni. Megpróbálom elhasználni, ha nem megy, akkor kocsimosónak még mindig jó lesz. :S

1 MÁRKA