hedgehog

Regisztráció dátuma: 2013. január 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. január 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Neutrogena Norwegian Formula Tápláló Kézkrém Sarki Szederrel

Neutrogena Norwegian Formula Tápláló Kézkrém Sarki Szederrel
2020. november 4.

Majdnem elfogyott már. Tömören nem árt, nem használ. Az illata nem rossz, de nem is kifejezetten jó, olyan természetes "növény" illata van. Szerettem az állagát, a beszívódásával se volt gondom, de ősszel-télen vagy amikor már tényleg számítana a hatása, nem sok vizet zavar. :S Többet vártam tőle, de nem utáltam meg.

Isana Körömlakklemosó Aceton Mentes

Isana Körömlakklemosó Aceton Mentes
2020. november 4.

Kicsit (nagyon) körömlakk mániás vagyok, amihez hozzá tartozik, hogy számos körömlakk lemosót is kipróbáltam már. Ez úgy bűzlik (és hihetetlenül erősen ráadásul, hogy csak az erkélyen tudom használni a lakásban nem) és pont olyan vacak is, mint amiket tinédzser korom elején a kínai boltok és a 100 Ft-os boltok legolcsóbb polcairól vettem. Négyszer annyi vattakorong kell a sima körömlakkok lemosásához is, mint eddig, a csillámokkal szemben meg hallom ahogy sír, hogy "nem tudom leszedni, nem megy". Nem értem, melyik m.rha cserélte le a kínálatból a zöld illatos saját márkás és tökéletes lemosót erre a rózsaszín förmedvényre, de nagy hiba volt.

Catrice Glamour Doll Volume Vízálló Szempillaspirál

Catrice Glamour Doll Volume Vízálló Szempillaspirál
2020. szeptember 2.

Megvettem mert két bizonyos eseményre sírásálló, strapabíró szempilla spirálra lesz szükségem, alig volt időm válogatni, ez meg olcsó volt. Érdekesen értelmezi a vízállót ez a szempilla spirál. Szépen lefolyik napközben a szemed alá, különösebb könnyezés nélkül is, de akármilyen sminklemosónak nem adja meg magát, úgy kell lerobbantani. Egyedül egy kétfázisú micellás sminklemosó bír el vele úgy ahogy. A keféje egyébként egész jó, de ilyen lefolyó mégis lerobbanthatatlan festék mellett ez majdnem mindegy. Ha tini lennék meglehetősen szűkös anyagi kerettel és ez lenne életem első szempilla spirálja, adnék rá 4 csillagot (valószínűleg azért is áll így az értékelése), de aki túl van már minimum 5+ szempilla spirálon, ne vegye meg, mert csalódni fog.

1 MÁRKA