Best of Beauty 2019

hedgehog

Regisztráció dátuma: 2013. január 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. január 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Catrice Galactic Glow Áttetsző Hatású Körömlakk

Catrice Galactic Glow Áttetsző Hatású Körömlakk
2019. május 6.

Én voltam a figyelmetlen, hogy az üvegen található összes szöveget nem olvastam el, mondjuk kihívás is lett volna a sötét lakkon kibetűzni a -2-es betűméretű fekete feliratot...de ki gondolta volna, hogy egy ilyen lakk áttetsző, mikor az üvegben tömény sötétlila-kék, igazi galaxis színe volt. Jól meglepett és nem mondhatnám, hogy pozitív értelemben. Bárki állítja a gyártónál, hogy önmagában is használható hazudik, még három rétegben is épp csak vállalható a végeredmény. Egy óra száradás után is "szépen" bele lehet nyúlni. Majd kipróbálom valami nagyon sötét színű lakkon, de akkor már csak "féltermék", mert nem övé a dicsőség nagy része. Ha jót is kellene róla mondani, azt írnám, hogy lapított az ecsete, ami nem rossz. A tudásához képest nagyon túlárazták, az üvegén a feliratok pocsék kivitelűek, kár érte, mert szép lenne a színe.

Freeman Uborkás Lehúzható Arcmaszk

Freeman Uborkás Lehúzható Arcmaszk
2019. április 12.

Kipróbáltam semmi varázslat. Az illata elmegy, az ára és a kiszerelése jó. Viszont hatalmas marhaság, hogy átlátszó. A gyártónak megüzenném, hogy nem azért színes az összes többi maszk, hogy bányarémnek nézzenek ki a hölgyek használat közben, hanem hogy könnyebben lássák, hogy hová kenték már fel és egyenlő vastagságban sikerült-e eloszlatni. Viszonylag könnyű felkenni, nem csöpög és folyik, viszont lehúzni a fenti okok miatt már nem olyan élmény. Használat után semmit nem vettem észre. Bohóckodni egy pizsamapartin jó, de másra nem, bár arra is inkább egy színes-szagos maszk a jobb.

Hansaplast Silver Active Lábspray

Hansaplast Silver Active Lábspray
2019. február 6.

Az ára 1390 körül van, ami azért elég húzós, főleg ha számításba vesszük, hogy negyed annyi idő alatt kifogy, mint bármelyik hasonló méretű társa. Úgy is mondhatnám, hogy félig sem töltik meg a flakont, szóval kicsit átverés. Viszont ennek ellenére többször újravettem már, mert jó kis cucc ez. Viszont a csomagolása már nagyon régóta nem ilyen.

1 MÁRKA