hedgehog

Regisztráció dátuma: 2013. január 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. január 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Berrywell Leucht Genuss Plus Sampoo

Berrywell Leucht Genuss Plus Sampoo
2020. február 12.

Azt hittem, hogy egy fodrászkellékesnél nem árulnak túl rossz termékeket. Ez sajnos még a drogériás samponok szintjét sem ütötte meg nálam, kivéve az árát. A vörös hajszínem nem, hogy nem támogatta, de konkrétan kiszippantotta a hajamból kb. 2 hajmosás alatt. A szaga a szokásos fodrászkellékesnél kapható, enyhén büdi történet. Én úgy vettem észre, hogy a hajam állapotának sem tett jót, mintha szálkásabb és durvább lenne utána, mint a többi "hagyományos" sampon esetében. Más színeknél nem tudom, hogy működik, de akinek vörös a hajkoronája kerülje el messziről. Ha más is próbálta írjon róla véleményt, de nekem nagyon nem vált be.

Garnier Fructis Papaya Hair Food 3in1 Hajmaszk

Garnier Fructis Papaya Hair Food 3in1 Hajmaszk
2019. december 15.

Az illata tényleg kellemes, de kb. ennyi volt benne említésre méltó. Ekkora tégelyt nem lehet higiénikusan kézzel belenyúlkálva használni főleg nem fél-1 évig, már pedig aki nem fürdik benne, annak annyi ideig tuti kitart. Egyáltalán nem ápolja a hajat, nem lesz tőle könnyebben kifésülhető sem, nem csinál lényegében a parfümösítésen kívül semmit. Az ára is csak közepes, nem igazán "huha" kategória.

Philips Satinelle Prestige BRE650/00 Epilátor

Philips Satinelle Prestige BRE650/00 Epilátor
2019. augusztus 14.

Update: Jó pár hónapja megvan már és már bánom, hogy nem küldtem vissza. Elolvastam mit írtam korábban, még mindig igaz, de a szőr eltávolító képességét nem pontoztam le eléggé. Rengeteget bent hagy, a pihéket jobb esetben eltépi rosszabban hozzájuk se nyúl. Továbbra is 6-8 át kell menni egy-egy problémásabb szőrszálon. Ennyit egy 5000 Ft-os gép is tudna. Megfosztom több csillagtól is.
Rengeteget gondolkodtam rajta, hogy mit írjak erről a termékről. Kezdjük az előnyeivel: nagyon designos, nagyon kényelmesen kézbesimuló alakja van. A kiegészítők közül a radírozós kefét és a masszázsgörgőket használom és tetszenek, jól esik használni őket. A piros pöttyök epilálás után nekem akár 8 óráig is meg szoktak maradni ha használom a masszázsfejet akkor 2 óra alatt eltűnnek, ez fantasztikus. Sokkal halkabb, mint a korábbi őskövületem. Nagyon tetszik, hogy vezeték nélküli, nálam 2-3 teljes láb és kar epilálást kibír előradírozással és masszázs utókezeléssel. A lámpa nagyon hasznosnak bizonyult pedig nem tartottam fontosnak a vásárláskor. Ezzel sokkal kevésbé fájdalmas a hadművelet, mint a régi csattogós epilátorommal.
Hátrányai: És eljött az a pont, ami miatt nem tudom mennyi csillagot fogok adni a végén. Az epilátor része nem az igazi. Bőven hagy szőrszálakat maga után, és ha kiszúrok egyet akkor 5-6-szor is áthúzhatom rajta akkor sem fogja kiszedni, akár kisebb akár hosszabb, próbáltam. Nem vészes, de ennyi pénzért jóval tökéletesebb eredményt vártam. Erősen gondolkodtam, hogy visszaküldjem-e de végül megtartottam. A karomon a pihékkel nem igazán boldogul, szerintem inkább eltépi a felénél a szálakat. De mivel nekem csak szőke és pihe nem zavar annyira. Kár a gépért, ez lenne a fő funkciója és pont ebben a legrosszabb.
Hány csillagot ér egy olyan epilátor, ami mindenben szuper, csak a szőrkihúzás nem az erőssége? 5 csillag lenne, de a szőrkihúzásra csak 3-t adnék. Maradjunk 4-nél.

1 MÁRKA