hedgehog

Regisztráció dátuma: 2013. január 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. január 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Cien Acetonmentes Körömlakklemosó

Cien Acetonmentes Körömlakklemosó
2024. április 3.

Update: Jövőbeli önmagam emlékeztető: Meg ne vedd még egyszer ezt a használhatatlan, idegesítő sz.rt! Kukába való, ingyen se kéne, az adagoló feltalálója meg a pokolban nyáron fog forogni ezért a vacakért.
Mintha nem is ugyan azt a terméket kaptam volna mint a többiek. Az adagolója azon kívül, hogy különlegessé teszi, borzalmas. Alig adagol valamit, kényelmetlen a használata, csak egy plusz akadályozó tényező, amivel szenvedni kell, hogy végre kerüljön valami a vattára. Bár le lehet vele szedni (előbb-utóbb) a körömlakkot, azért a sötétebb, csillámos körömlakkokkal igencsak meggyűlik a baja.

Rexona Invisible Fresh Power 7X Protection

Rexona Invisible Fresh Power 7X Protection
2021. szeptember 3.

Büdös és nem teszi a dolgát, így tudnám összefoglalni ezt a terméket. Nekem nagyon nem vált be, nem szerettem, de másnak ettől függetlenül még lehet tetszik.

OMBIA Körömlakk Lemosó

OMBIA Körömlakk Lemosó
2021. augusztus 11.

Dióhéjban: fantasztikus. Mióta kivonták a mandulás, zöld, Rossmannos körömlakk lemosót sorra veszem egyiket a másik után, de eddig ez az egy, amire azt mondom, hogy működik. Acetonmentes, kókusz illatúnak van hirdetve, de direkt nem szagolgatom az üveget közelről, így én csak azt érzem, hogy nem rohan ki mindenki a szobából, ha előveszem, mert nem büdös mint a hagyományos lemosók. Szépen teszi a dolgát, csillogós, sötét, makacsabb lakokkal is megbirkózik, bár egy flitteres körömlakkal még le akarom tesztelni. Olcsó, de ügyelni kell, hogy ne boruljon túl sok belőle a vattára. Eddig kb. 10-15 fajta lemosót teszteltem, de ezt ajánlom kipróbálásra.

1 MÁRKA