heedi

Regisztráció dátuma: 2015. június 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. június 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Zhou Hairfluence Hajvitamin

Zhou Hairfluence Hajvitamin
2020. április 16.

Kipróbáltam már többféle hajnövesztő csoda-kapszulát. Többek között ez volt az egyik leghatásosabb, 1,5 hónap után elkezdett látszani a sok-sok picike új hajszál a fejem tetején. Összességében is gyorsabban nőtt a hajam tőle. Én naponta csak 1 kapszulát vettem be, nekem így is hatásosnak bizonyult. :-)

Neutrogena Oil-Free Acne Wash

Neutrogena Oil-Free Acne Wash
2020. április 16.

Én az USA-ban találtam rá erre a gél állagú arctisztítóra. Nagyjából 7 hónapja használom a zsíros kombinált bőrömön. Csodát ne várjon tőle senki, talán picit szárít is, ha túl sokat használunk belőle, de nagyon jól tisztít. Hidratálni egyébként is kell az arcbőrt, így összességében kellemes érzést hagy maga után. Tapasztalatom szerint ha csak fél "nyomásnyit" használok belőle egyszerre, nem hagy húzódó száraz bőr érzést.

Now Foods Now D-Mannose Por

Now Foods Now D-Mannose Por
2019. november 29.

Ezt mindenkinek ismernie kellene! Természetesen az orvosoknak nem kifizetődő, hogy ezt ajánlják így sorozatosan felírják az antibiotikumot..
Tavaly nagyjából 5 hónap alatt 5 doboz antibiotikumot szedtem be felfázás miatt, mielőtt rábukkantam erre a csodaszerre.
Próbáltam a kapszula és a por változatot is, mindkettő hatásos.
Nekem a kialakulóban lévő felfázást is néhány órán belül elmulasztja, csak időben kell bevenni. Mindig van nálam :)

Update:
Egy kisebb kutatás során sok mindent megtudtam és a szenvedések során sajnos volt lehetőségem kitapasztalni, hogy mi vált be, ezt szeretném megosztani veletek:
Kiegészítésképpen, ha érzem, hogy gond van, negyed kávéskanál cayenne paprikát (fájdalomcsillapító és gyulladáscsökkentő) veszek be egy pohár frissen facsart citromos vagy pedig szódabikarbónás vízzel, mindkettő lúgosítja a vizeletet, ez itt a lényeg. Ez nem gyógymód, hanem fájdalomcsillapító, illetve csökkenti a baktérium szaporodását, ami 30 perc alatt a duplájára tud nőni, ezt mindenki tudja, akinek 1 órán belül rettenetes fájdalmai vannak miután belobban a fertőzés. Ha a cayenne paprika (sokan borsként emlegetik, de valójában paprika) 40 perccel az elfogyasztása után bizsergető érzést kelt, az jó jel!
Ezen kívül olajfalevél kapszulát és frissen reszelt fokhagymát szedek étkezések mellé.

Fontos tudni, hogy a D-mannose csak akkor használ, ha E-coli okozza a "felfázást", ez egy Gram-negatív baktérium. Ez az esetek 95%ára igaz is, de a maradék 5%ban lehetséges, hogy streptococcus, staphylococcus vagy enterococcus okozza a tüneteket, ezek Gram-pozitív baktériumok, rájuk sajnos nem hat a D-mannose.