hegedusrika

Regisztráció dátuma: 2016. május 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. május 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Bioderma Atoderm Tusfürdő Gél

Bioderma Atoderm Tusfürdő Gél
2021. március 24.

Száraz bőrre használom már 1 éve és nagyon elégedett vagyok ezzel a bioderma tusfürdővel. Kellemes, kb semleges illata van, kis mennyiség is elég belőle. Ha egyszer-egyszer nem ezt használom, azonnal látszik, hogy szárazabb a bőröm, így biztosan még sokáig ezt fogom használni.

Nuxe Radírozó és Bőregységesítő Maszk

Nuxe Radírozó és Bőregységesítő Maszk
2021. március 24.

Nagyon szuper a termék bőregységesítő hatása. A második tégely után is szívesen hazsnálom, erős, de nagyon kellemes illata van.

Nuxe Crème Fraîche De Beauté 48 Órás Hidratáló Krém Száraz és Nagyon Száraz Bőrre

2020. május 11.

Nagyon bevált a vegyes bőrtípusomra. Néha vízhiányos, néha kipattog, mindig más. Mintaként kaptam először és az első használatkor meg is fogalmazódott bennem, hogy na ettől holnapra jól ki fog pattogni a bőröm, de nem így lett, csak sokkal puhább mint előtte bármitől. Használtam a kis mintát 4 napig és nagyon megtetszett, de féltem hogy jó hatása csak rövidtávú. Eltelt néhány nap és hiányozni kezdett a krém, ezért úgy döntöttem megpróbálom hoszabb távon is használni. Nagyon jó döntés volt. Soha nem volt még egy krém sem ennyire jó a bőrömnek, pedi egészen sok gyógyszertárban kapható krémet próbáltam. Az illata erős, de nagyon kelles, valamint az állaga is sűrűbb talán mint az átlag krémeknek.

(Annyi, hogy a krém normál bőrtípusra való változatát használom, azonban azt nem találtam itt meg, ezért írtam ide :) .)