Heidi

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 23.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 23.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Pantene Pro-V Intensive Repair Sampon (régi)

Pantene Pro-V Intensive Repair Sampon (régi)
2015. február 6.

Számomra nagyon rossz ez a termék! Elhasználtam egy flakonnal sajnos és olyan száraz korpám lett tőle,hogy az valami hihetetlen!!! Azt hittem,hogy a ricinustól,de nem..., ez volt a bűnös! Soha többet!

Gyógyszertári Ricinusolaj

Gyógyszertári Ricinusolaj
2015. január 10.

2 hónapja használom és ilyen hosszan még nem tartott a mi barátságunk. A hajamat szépen rendbeteszi és növeszti is nagyon-nagyon gyorsan. A növesztést nem mérem,de kb. ez alatt az idő alatt nőtt 5 centit. Felmelegítem,keverem tojásfehérjével és panthenollal, így megy rá a fejbőrömre heti 1 alkalommal.
DE! Nem tudom,hogy a tojásfehérjétől-e vagy sem a fejbőröm tiszta korpa lett. Nem szokott semmitől korpás lenni,de emlékszem,hogy régebben is mikor használtam ilyen lett. (Akkor nem használtam hozzá tojásfehérjét.) Esetleg volt valakinek ilyen problémája a ricinussal?
Egyébként megkapja az 5 csillagot,mert nagyon szépen rendbe hozza a hajam,ez persze annak is köszönhető,hogy nagyon ritkán teszem ki vegyi kezeléseknek (3 havonta),de akkor is már csak színezővel,mert növesztem és a lenőtt részhez nem is nyúl a fodrászom, és még a hajvasalót is elhagytam. Tuti kis szer és még olcsó is.

Nivea Long Repair Hajbalzsam

Nivea Long Repair Hajbalzsam
2014. január 20.

2012. 09. 27: Régebben használtam és nagyon elnehezítette a hajam.A hajvégekkel nem csinált semmit,ugyanúgy töredezett.Kuka!

2014.01.20: Szóval! Belecsöppentem abba a hibába,hogy elfelejtkeztem a boltban arról,hogy még évekkel ezelőtt használtam ilyen balzsamot,de akkor nagyon nem volt jó. Most is csak azért láttam meg,mert 350 Forintos áron adták és ez volt az utolsó darab,amit elhoztam. Kitudom fésülni rendesen a hajam,nem nehezíti el és nem csak pénzpocséklás volt az egész.Csodaszernek nem mondanám,de jó vételnek bizonyult. Hónapok óta ez az egyetlen balzsam,amitől nem zsíros már másnapra a hajam,de ezt annak is köszönhetem,hogy nem szárítom,vasalom hetek óta.