Heine

Regisztráció dátuma: 2018. június 13.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. június 13.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Indola Profession Colour Style Mousse Színező és Rögzítő Hajhab

Indola Profession Colour Style Mousse Színező és Rögzítő Hajhab
2021. augusztus 14.

Én hülye a derékig érő hajamra vettem két flakonnal, hogy majd milyen jó lesz. Az, hogy mennyire jó, számomra nem derült ki, mert túl világos árnyalatot vettem, de azt már látom, hogy hihetetlenül el tudja rontani a hajmosás végeredményét. A selymes, sima hajból csinál valami kemény, szalmaszerű, merev kazlat, amit lehetetlen formázni, és nincs természetes esése. Alapból erre a hajhosszra értelmetlen hajhabot használni, hát még olyat, amit a teljes hosszon el kell oszlatni a színe miatt :D ez végülis nem a termék hibája.

Aki attól fél, hogy befogja a párnát, és a ruhát, ne tegye, száradás után abszolút nem színez. Ennek ellenére érdemes kesztyűvel felvinni, mert a körmöket hajlamos elszínezni.

Schwarzkopf Professional Osis Sparkler

Schwarzkopf Professional Osis Sparkler
2021. augusztus 14.

Szerintem szép fényt ad, de nem tudom, hogy mennyire tartós, és természetes fényben mennyire látszik, mert nem nagyon tudom megnézni magamnak. Az illata "fodrászos", nem kifejezetten finom, de rossznak sem mondanám. Selymes, puha tapintású lesz a használata után a hajam, és a fürdőszobafényben valóban ragyog.

Guerlain Mon Exclusif EDP

Guerlain Mon Exclusif EDP
2021. június 20.

Nagyon nehezen hittem el, hogy sokkal finomabb, mint a Mon Guerlain (mármint az olcsóbb, egyszerűbben beszerezhető, kipróbálható, elérhető, minden tekintetben kedvezőbb illat), hiszen több helyen olvastam, hogy közel ugyanolyan. Én eladtam a saját példányomat a Mon Guerlainből, mert a levendulás élét nem tudtam megszokni.

Ebből az illatból teljesen hiányzik a szúrósság, a Mon Sensuelle-hez hasonlóan egy puha, édes, kifinomult illat, enyhe hatósugárral. Elegánsan kedves.
Azoknak tudnám ajánlani, akik a hypnotic poison kedvelői, de elegánsabb, meleg időben is hordható illatra vágynak. Vakvásárlásnak és ajándéknak is tökéletes, érthetően közönségkedvenc.

Annyira tartós, hogy a tarkómra fújás után két nap elteltével (ebben volt kádfürdő, Balaton, több zuhanyzás és egy hajmosás) még mindig érezte a barátom a harmadik reggelen.