Heine

Regisztráció dátuma: 2018. június 13.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. június 13.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Artdeco Szemhéjalapozó

Artdeco Szemhéjalapozó
2019. november 10.

Nekem csípi a szemhéjamat. Ez másnál is előfordult?
Fura pasis szaga van, tele van csillámokkal, irritálja és csípi a bőrömet, ráadásul ráncosodik rajta a sminkem, nem sokat ér.

Ariana Grande Thank U, Next EDP

Ariana Grande Thank U, Next EDP
2019. október 24.

Meglepődtem! Úgy néz ki, Ariana elrugaszkodott a népszerű gourmand vonaltól, és sztár létére egyedibb dolgokat is kiad a keze közül -már
a Cloud is érdekes volt (azt sokan Kurkdjian (elsőre leírtam helyesen! megéri annyi év parfümfüggősége) Baccarat nevű alkotásához hasonlították). Nekem erősen gyümölcsösnek érződik, ha valamihez hasonlítanom kellene, akkor a Victoria's Secret bombshellre gondolnék, egy csavarral.
Friss, a málna érződik benne, a pézsmának és a rózsának nagyon enyhe nyoma, és egy élesebb, fémesebb cukros vonal, gondolom, a macaron miatt. A kókusz épp csak a háttérben bújik meg, de illik a kompozícióba.
Mindennapra hordható, finom kis felhő, ugyanakkor nem ajánlom vakvásárlásra, mert van egy kis éle, ami miatt valószínűleg nem lesz közönségkedvenc.
Még az üvegéről hadd emlékezzek meg: az szerintem egy formatervezési katasztrófa.

L'Oreal Paris Hyaluron Specialist Nappali Arckrém

L'Oreal Paris Hyaluron Specialist Nappali Arckrém
2019. október 12.

Én is szeretem, ártani nem használ. Nem vettem észre, hogy a zsíros részeket szabályozná, de a fényvédelem, és a magas niacinamid koncentráció miatt igazából tök jó krém. (Kombinálom keramidos meg plusz hialuronsavas nyunyákkal, így nem tudom, hogy az arcom feltöltöttsége ennek köszönhető-e, de én örülök neki, boldogan elfogyasztom). Nagyon kevés kell belőle, ezért kiadós is.