Heine

Regisztráció dátuma: 2018. június 13.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. június 13.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Etude House My Beauty Tool Jellyfish Silicone Brush

Etude House My Beauty Tool Jellyfish Silicone Brush
2021. január 31.

A nagy tüskés részét használjátok fejbőrmasszázsra, nagyon szuperül működik samponozáskor!

Too Faced Hangover Replenishing Face Primer

Too Faced Hangover Replenishing Face Primer
2020. augusztus 12.

Pár napja használom, eddig nem igazán vettem észre különbséget a primer nélküli állapotokhoz képest. Az enyém egyébként elég büdös, romlott kókusz szaga van -remélem, alapból ilyen, és nem romlott terméket kaptam.
Nagyon könnyen el lehet oszlatni, és hamar beszívódik, de szerintem ennyit más termék is tud. Ugyanolyan hamar átfénylik a bőröm, és ledob magáról mindent.

Too Faced Peach Perfect Foundation

Too Faced Peach Perfect Foundation
2020. augusztus 12.

Az illata, az adagolója szuper. A krém az én ízlésemnek kicsit sűrű, igaz, nem vagyok a matt alapozókhoz szokva, sheer dewyt használtam eddig. Most sajnos muszáj volt váltani, mert rettentően zsíros lett a bőröm a rossz étrendemtől. Az biztos, hogy nem moccan, és az is, hogy jól fed (közepes, de tartós fedése van -nekem nincs szükségem erősebbre), de szerintem hamar átfénylik, 2-3 órát bírja az orr környékén.

Nagyon szép, selymes, bőr-szerű finishe van, egy barátom egyszerűen nem tudta megmondani, hogy van-e rajtam vakolat, vagy nincs. Teljes arcra azonban nem szeretem használni, mert kicsit talán természetellenesen matt, ha sokat kenek fel.