helcsicsakegyvan

Regisztráció dátuma: 2011. október 20.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2011. október 20.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Philips Satinelle Essential BRE225 Epilátor

Philips Satinelle Essential BRE225 Epilátor
2021. december 18.

Tobb, mint 10 evig hasznaltam az elodjet. Gondoltam azota csak fejlodott valamit az epilatorok vilaga, igy kiprobaltam egy Braunt. Hat nem jott be. Nagyon nem. Ugyhogy ujra a Philips mellett kotottem ki. Remelem ujabb 10 evig baratok leszunk. :)

Mosómami Eco-Z Tusfürdő Shea-Kókusz

Mosómami Eco-Z Tusfürdő Shea-Kókusz
2017. július 19.

Nagyon jó kis tusfürdő, finom illata van és egész jól habzik is, pedig a folyós állaga miatt azt hittem először, hogy olyan lesz, mintha csak valami folyadékot maszatolgatnék magamon. Szóval kellemes volt a csalódás. :) Az illata miatt vettem meg, az ára miatt nem fogom rendszeresen újravenni.

Multi-Gyn Actigel

Multi-Gyn Actigel
2017. május 17.

2015.nov.24 Elég drága, de szerintem megéri az árát. Nem tudom milyen fertőzésem volt, egyszerűen csak megjelent az égő, viszkető érzés. Már 2 használat után (reggel és este) enyhültek a tünetek.
Sajnos korábban is volt ilyen problémám, de eddig mindig segített.
2017.05.17 Kicsit megijedtem a vélemények olvasása közben, hogy nem lehet kapni, pedig most megint szükségem volt rá. Egy patikában jártam, ott nem volt, de nem jelezték, hogy kivonták volna a forgalomból. Így neten rendeltem meg hazai gyógyszertár webshopjából. Szóval nagy a boldogság most részemről. :) Nem is értem miért a többi vacak van a polcukon, amik semmit nem érnek, cserébe ugyanolyan áron vannak, mint ez.