Helenbeak

Regisztráció dátuma: 2019. március 17.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2019. március 17.
Bőrtípus: -

Megnézem

Lancôme La Vie Est Belle Soleil Cristal EDP

Lancôme La Vie Est Belle Soleil Cristal EDP
2021. március 13.

Szerintem, most mindenkinél kiverem a biztosítékot. Én is vakon megrendeltem a Douglas webshopjából, na de ennyire szintetikus parfümmel régen nem találkoztam. Nem is tudom, hogy mihez hasonlítsam, naptej vagy kókuszos autó illatosító, de abból is a vacak mű illatokhoz tudnám hasonlítani. Gondoltam hát bőrön majd más lesz, hát tévedtem. Nos sok parfüm van amit szeretek, és némelyik tartossága silány annak ellenére, hogy high end, de ez a parfüm nagyon de nagyon tartós. Bár el tudnám magamon viselni, örülnek neki, de a kókusz illatától falnak megyek. Aki szereti a kókusz illatot az imádni fogja és nagyon örülni fog, hogy eszméletlen tartós az illat. Sajnálom
de nekem egy nagy Nem

Giorgio Armani Eccentrico Mascara

Giorgio Armani Eccentrico Mascara
2020. december 31.

Kedvenc szemplillaspirálom! Már sok mindent próbáltam, mondhatni az összes Lancome ot, Diort, YSL, de egyik sem tud olyan drámai pillanat varázsolni mint ez. Igen picit macera a szilikon kefe, picit sok terméket vesz fel a spirál de nálam akkor is a Nr 1. Felváltva használtam a Chanel le Volume al de az Armani veri azt is. Ha nem lenne ez a spirál akkor azt mondanám, hogy a Chanel le Volume életem spirálja. Ilyen drámai műszempilla hatást egyeten spirallal sem tudtam elérni. Csillagos 5, de valóban nem kezdőknek van mert nem könnyű vele dolgozni, de amikor az ember elsajátítja a technikát imádni fogja.

Thierry Mugler Alien EDP

Thierry Mugler Alien EDP
2020. december 28.

Nagyon szeretem, iszonyat tartós illat 6-8 órán keresztül érezni lehet. Csak télire ajánlom.