Helenbeak

Regisztráció dátuma: 2019. március 17.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2019. március 17.
Bőrtípus: -

Megnézem

Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 Extrait de Parfum

Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 Extrait de Parfum
2021. november 5.

Kezdem a legelejétől, ki az a személy aki hajlandó 70 ml alkoholos löttyért 108000 Ft ot kifizetni, hát biztos nem én vagyok. Sokáig elkerültem a Nerolit emiatt, hogy nehogy bűnbe essek. De a kisördög ott bújkált és véletlenül betévedtem és a lányok befújták a sálamat a parfümmel. Első blikkre ok semmi különös, ezt biztosan nem veszem meg, de pár óra múlva kibontakozott az igazi illat és jaj végem lett. A sálam illatába konkrétan szerelmes lettem, de meggyőztem magam, hogy gyorsan jött szerelem épp olyan gyorsan múlni fog. 1 hét után is a sálam annyira jó illatú volt és intenzív, hogy bűnbe estem és megvettem. Ez egy remekmű, szavakkal nem is tudom körülírni. Imádom, brutál tartós, ilyen tartós parfümmel életemben nem találkoztam, pedig nagy Chanel fan vagyok és arra esküszöm. Lányok ha nem akarok bűnbe esni és a pénztárcátokat kímélni szeretnétek ne próbáljátok ki mert ellenállhatatlan az illat. Büszke voltam magamra, hogy nekem ez nem kell, más fontosabb dolgokra fogom elkölteni a pénzem de ez addig tartott amíg ki nem próbáltam, és attól a perctől csak őt akartam. Valami boszorkányosdi van benne mert én nem szoktam belehabarodni ennyire könnyen illatokba de ez rabul ejtett és körülötte forgott minden percem, és csak akkor nyugodtam meg amikor a táskámba landolt. Már értem azokat a lányokat akik imádják és istenítik az illatot, és egy percig sem bántam meg, hogy megvettem. A sálamat eltettem, teszteltem az illatot es 2,5 hét után is isteni illata van, mintha frissen fújtam volna be. Mennyei, le a kalappal a mester előtt.

Chanel Chance EDP

Chanel Chance EDP
2021. július 20.

Pici kiszerelést vettem a Marionnaudból. Én nem tudom, hogy az én bőrömmel van baj, vagy a parfümmel de 2 órán belül már nem éreztem az illatot. Mással is megszagoltattam, mondván az ember nem érzi magán a parfümöt de sajnos azt a visszajelzést kaptam, hogy valami kis enyhe alig érezni illat ( csak közelről) már a nyakamat szagoltattam☺️. Az is igaz, hogy a CM használnom és az annyira intenzív, hogyha mellettem ülnek az autóba lehúzzák az ablakot mondván, hogy mérgezést kapnak az illattol. Örülök, hogy kicsi kiszerelést vettem, mert rajtam nem működik. Persze a nagyágyú CM után fel lett adva a lecke, de akármennyire is szerettem volna, hogy közelítsen a tartóssága a CM hez, sajnos nagyon lemaradt. Finom illat amúgy, de rajtam nem érzik sajnos. Ahhoz, hogy érezzen 2 óránként fújnom kellene, ahhoz viszont drága. UPDATE; visszavittem a parfümöt a Marionnaudba, bevizsgáltattak, és elnézésüket kérik ……na vajon miért is? Mert buggyant parfümöt adtak el? Semmi rosszat nem akarok mondani róluk, de konkrétan buggyant parfümöt adtak el Nekem. Szép levelet kaptam tőlük es ajándék utalványt kárpótlásul amivel megvettem a 100 ml verziót. Nos teljesen más és végre van illata, de milyen illat, kb a Coco mademoiselle erősségű es tartósságú. Ha tőlük vásároltok és nem vagytok megelégedve igenis érdemes az asztalra verni és követelőzni, mert ez nem a 10 ezres kategóriás parfűm. Valóban 1 hónapig tartott a kivizsgálás de megérte. Ez a parfüm brutál tartós ha pedig nem annak érzitek akkor úgy járhatok mint én.

Clinique Moisture Surge Hydrating Supercharged Concentrate

Clinique Moisture Surge Hydrating Supercharged Concentrate
2021. május 29.

Boosternek tőkéletes, azonnali lifting hatás. Szeretem nagyon de az én bőrömnek kevés. Hidrataló alá használom. Emiatt nem fogom lepontozni, csupán azért mert nekem kevés.