helgailles

Regisztráció dátuma: 2021. március 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2021. március 3.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

The Silky Way Repair Mask

The Silky Way Repair Mask
2023. március 17.

Vannak ezek a megmarketingelt széthype-olt termékek, amiket azzal adnak el, hogy "na de ez tééényleg annyira jó".
Na ez is ebbe tartozik. Épp ezért nem is hittem neki, nem vettem meg, ajándékba kaptam. Még szerencse, mert "ez téééényleg" nagyon jó. Drogériásak közül bármelyikre köröket ver. Puha, lágy esésű, táplált hajat eredményez. De nem csak az a "aha jó, puhít, táplál de nem az igazi".
Azt nem mondom, hogy csoda, mert nem az, csak egy hajpakolás, ami tényleg teszi a dolgát. Ha elfogy, újra fogom venni, mert inkább elköltöm a drrgériások 3-4-szeresét valamire, ami tényleg használ, mint hogy hat pakolás álljon a szerényben, amik közül egyik sem igazán jó, ezért meg kell venni a hetediket is.

Pantene Pro-V Miracles Silky & Glowing Balzsam

Pantene Pro-V Miracles Silky & Glowing Balzsam
2023. március 17.

Legjobb kondi ever! Én az Olaplex-nél is jobban szeretem. Táplál, de nem nehezít és nem zsírosít. Amióta ezt használom látványosan és érezhetően szebb a hajam a mosás után még akkor is, ha nincs időm pakolást használni. Akármelyik másik kondival pakolás nélkül egy szálló száraz kazal a hajam mosás után. Ezzel lágy esésű, puha. Silky Way pakolással kombinálva csodafegyver.

L'Oreal Paris Elseve Hyaluron Plump Hidratáló Szérum

L'Oreal Paris Elseve Hyaluron Plump Hidratáló Szérum
2023. február 10.

Vékony, kevés és nagyon száraz, de festetlen hajam van. Vizes hajra téve vált be a legjobban, de szárazon is jól "hidratál". Élettel telibb, tápláltabb a hajam ha ezt használom. Ha kihagyom a használatát, vagy mást használok helyette érzem a hiányát.