helgus96

Regisztráció dátuma: 2014. november 2.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. november 2.
Bőrprobléma: -

Bielenda Green Tea Antibakteriális Hatású Szérum

Bielenda Green Tea Antibakteriális Hatású Szérum
2019. augusztus 26.

Elég sok gyulladt pattanásom volt az utóbbi időben, a kozmetikusom ajánlotta ezt a termékcsaládot. A szérumot a nappali és éjszakai krémmel illetve a géles arclemosóval együtt használom. A bőröm imádja, nagyon szépen lehúzta a gyulladt pattanásokat és az egész arcbőröm sokkal szebb lett. A szérumot hetente néhány alkalommal használom, pikk-pakk beszívódik, nem ragad utána a bőröm egyáltalán. Nagyon elégedett vagyok a márkával, így már úton van a szemránckrémem is tőlük. Bátran ajánlom mindenkinek akinek néha problémás az arcbőre, én imádom, minden más terméket kiűztem az arcápolási rutinomból, csak ezeket a termékeket használom már egy jó ideje.

Alverde Naturschön Regeneráló Hajbalzsam Olívával

Alverde Naturschön Regeneráló Hajbalzsam Olívával
2019. június 26.

Borzasztó.. nagyon vizes állagú, akármennyit tettem a hajamra úgy éreztem, hogy még mindig nem elég, ráadásul nemhogy táplálta volna a hajam inkább tovább szárította. Nem szeretek kidobni semmit, de ez a kukába landolt, számomra használhatatlan.

Real Techniques Expert Face Brush

Real Techniques Expert Face Brush
2019. április 29.

Én nem is tudom mit mondjak. Évek óta! egy ebay-os ecsetkészlet alapozó ecsetét használom, ami kb. 300-500 ft és maximálisan meg vagyok elégedve vele, de gondoltam beújítok egy új ecsettel, ami tényleg márkás, és nagyon sok jó véleményt olvastam róla. Iszonyatosan örültem neki amikor megérkezett, még soha nem volt tényleg márkás ecsetem. Elkezdtem használni és semmi.. Abszolút nem érzem, hogy ez bármivel is többet tudna mint az én bevált pár száz forintos ecsetem, sminkeléskor sem ez után nyúlok egyből. Számomra csalódás,mert évek óta vártam erre, hogy legyen egy Real Techniques ecsetem, de nem érzem, hogy bármivel is többet nyújtana.