Best of Beauty 2019

helgus96

Regisztráció dátuma: 2014. november 2.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. november 2.
Bőrprobléma: -

Alverde Naturschön Regeneráló Hajbalzsam Olívával

Alverde Naturschön Regeneráló Hajbalzsam Olívával
2019. június 26.

Borzasztó.. nagyon vizes állagú, akármennyit tettem a hajamra úgy éreztem, hogy még mindig nem elég, ráadásul nemhogy táplálta volna a hajam inkább tovább szárította. Nem szeretek kidobni semmit, de ez a kukába landolt, számomra használhatatlan.

Real Techniques Your Base/Flawless Expert Face Brush

Real Techniques Your Base/Flawless Expert Face Brush
2019. április 29.

Én nem is tudom mit mondjak. Évek óta! egy ebay-os ecsetkészlet alapozó ecsetét használom, ami kb. 300-500 ft és maximálisan meg vagyok elégedve vele, de gondoltam beújítok egy új ecsettel, ami tényleg márkás, és nagyon sok jó véleményt olvastam róla. Iszonyatosan örültem neki amikor megérkezett, még soha nem volt tényleg márkás ecsetem. Elkezdtem használni és semmi.. Abszolút nem érzem, hogy ez bármivel is többet tudna mint az én bevált pár száz forintos ecsetem, sminkeléskor sem ez után nyúlok egyből. Számomra csalódás,mert évek óta vártam erre, hogy legyen egy Real Techniques ecsetem, de nem érzem, hogy bármivel is többet nyújtana.

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2019. március 30.

Én meg vagyok vele elégedve. A fedése számomra erős közepes, a csúnyább helyekre viszont muszáj korrektort is használni. Tartósnak is mondanám, természetesen a nap végére itt-ott már kopik, de egy 2500 ft-os alapozótól nem is várok csodát. Nekem bejön a pipettás adagolója is. Vigyázni kell viszont vele mert könnyen át lehet esni a ló túloldalára és hamar maszk hatást lehet elérni vele. Ami viszont nem tetszik (és ez nem az alapozó hibája), hogy alig lehet hozzájutni, mindig üres a helye a polcokon, illetve a színválaszték is elég gyenge. Nekem a 030-as árnyalat van meg, és még ez is messze van a sötét színhez.
Biztosan újra veszem, nagyon erős 4*-ot adok neki.

Update: A Müllerben kapható már bővített színárnyalat, ha jól láttam 2-3 plusz árnyalat van, így most találtam meg a tökéletes árnyalatot, 036os színben.