Heli

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 24.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 24.
Bőrtípus: Zsíros

Megnézem

Revlon Nutri Color Creme

Revlon Nutri Color Creme
2019. március 17.

Nagyon-nagyon jó termék! Sötétbarna a hajam, a vége pedig lilás festékkel van befestve fodrász által. Sajnos 1-2 hajmosás után a lila kikopik belőle, bármit teszek. Megrendeltem ezt a pakolást, ami nem volt olcsó, de az eredmény kárpótol. Minden 2. mosásnál használom, mert félek, hogy kifakul :D
Tartottam tőle, hogy ha víz éri a hajamat, engedni fogja a színét és esetleg befogja a ruhámat, de nekem a sima víz nem oldja ki, csak a samponos. Nálam jelenleg csodaszer. (200-as violet árnyalat)

MAC Prep+Prime Skin Base Visage

MAC Prep+Prime Skin Base Visage
2019. március 17.

Nekem is csak mintám van belőle, HÁLA AZ ÉGNEK!
Tegnap estére egy tartósabb sminket szerettem volna készíteni magamnak, gondoltam kipróbálom. Természetesen Mac alapozó, blot púder és fix+ került rá, így a sminkem hozta a várt hatást. Nem zsírosodott a bőröm, ami nálam nagyon meglepő és a tartóssággal sem volt probléma, hurrá! Na de olyan szinten szétcseszte a bőrömet, hogy most kb. a sírás kerülget. Tele lettem apró gyulladt csomókkal tőle :( Már az este végén éreztem, hogy itt valami nem oké, pár óra alatt szépen tönkrevágta az arcomat. Pedig nagyon jó alapot képez a bőrön, amire könnyű dolgozni. Kár érte...

Garnier Fructis Pure Volume Sampon

Garnier Fructis Pure Volume Sampon
2018. október 13.

A Müllerben még kapható. Sajnos... Megvettem, majd pár használat után irritálta a fejbőrömet, nem gyengén. Egyetlen samponnál sem tapasztaltam még ilyet, pedig mindig valami újat próbálok ki. Gyulladt kis csomókkal lett tele a fejem és iszonyatosan viszkettem tőle. Nálam kuka.

5 ÖSSZETEVŐ