Heli

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 24.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 24.
Bőrtípus: Zsíros

Megnézem

Eveline Royal Snail 60+ Helyreállító Nappali és Éjszakai Krém

Eveline Royal Snail 60+ Helyreállító Nappali és Éjszakai Krém
2021. augusztus 31.

Ugyan még csak 30+ -os vagyok, az összetevők miatt vettem meg ezt a krémet. Zsíros/vegyes bőrtípusom van, emellett nagyon válogatós, képes sok mindentől kirügyezni, kipattogni. Ez a krém nagyon jó rá, egyből beszívja. Az esti rutinomban használom, de simán jó lenne nappalra is. Ha későbbiekben az összetevők hatására pozitív változást veszek észre, akkor a 2500 Ft-os árával csodaszer.

Schwarzkopf Gliss 7 Sec Express Repair Ultimate Repair Hajpakolás

Schwarzkopf Gliss 7 Sec Express Repair Ultimate Repair Hajpakolás
2021. augusztus 18.

Én megvettem ezt a terméket, nem tesztelésre kaptam.
Annyi jó videót, véleményt láttam róla máshol, hogy muszáj volt kipróbálnom.
Régóta festett hajam van, heti 2x mosom, szárítom, vasalom (évek óta kizárólag Steampoddal). Egy időben az Olaplex és a Steampod nagyon jót tett neki, de masszív 1 év Olaplexezés (mindent megvettem belőle otthonra) megszokta a hajam és már nem használt. Most kezdtem érezni a negatívumokat: sprőd, törött hajszálak. :( Szerintem ez egy nagyon jó ápoló termék, ha rendesen egyenesre tudnám szárítani a hajam, emellett vasalni sem kéne. Puha, selymes lesz tőle a haj, nem zsírosít. Felőlem lehet benne alkohol, ameddig ilyen eredményt kapok.

Kérastase Resistance Masque Force Architecte

Kérastase Resistance Masque Force Architecte
2021. január 18.

Teszi a dolgát, de viszonylag sok kell belőle és ahhoz képest nagyon drága. Vannak sokkal jobb pakolások töredék áron.

5 ÖSSZETEVŐ