hellodorie

Regisztráció dátuma: 2013. december 30.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. december 30.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2018. február 24.

Az eddigi legjobb alapozó, amit valaha használtam. Szépen fed, könnyű eldolgozni, de sajnos néhány óra múlva már nem mutat olyan szépen az arcon. Ettől függetlenül szeretem, mert pénztárcabarát és a mindennapi használatra is tökéletes.

Benecos Natural BB Cream 8in1

Benecos Natural BB Cream 8in1
2018. február 24.

Az itteni jó vélemény alapján vettem meg, 3100 forint volt a Müllerben, de sajnos kidobott pénz volt. A legvilágosabb árnyalat is sötét, felvinni lehetetlen, sem szivaccsal, sem kézzel nem néz ki jól. Ragad, foltos, és ha megszárad, olyan, mintha hámlana a bőröm, pedig közel sincs annyira száraz. Szinte semmit sem hoz az ígéreteiből, nem lett egységes az arcőböröm, nem lett sima, nem lett matt, nem lett jó érzés utána. Púderezés után egy fokkal jobb lett, de az is a púder érdeme, nem az övé, ráadásul még úgy is átütött, mennyire egyenetlen az egész. Nem vártam el, hogy elfedje a bőrhibáimat, de legalább ne emelte volna ki ennyire őket, valami hihetetlenül undorítóan nézett ki a legkisebb mitesszer is.

Garnier Ultra Doux Aloe Vera Kímélő Sampon

Garnier Ultra Doux Aloe Vera Kímélő Sampon
2014. augusztus 25.

Két használat után is érezhetően puhább lett a töredezett, száraz hajam. A fejbőrömön eddig nem okozott nagy változást (nem zsírosodik később/hamarabb), szóval kíváncsi leszek, hosszú távon is beválik-e. Eddig remekül teljesít, és az illata is nagyon finom.