HelloSziaIvett

Regisztráció dátuma: 2019. május 18.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2019. május 18.
Bőrtípus: -

Megnézem

Hugo Boss Boss The Scent For Her EDP

Hugo Boss Boss The Scent For Her EDP
2022. január 2.

Nekem nem szokott fájni a fejem parfümtől, mármint nem szokott volt. De már csak volt, mert ő ezt megugrotta. Használtam pár alkalommal, 1-2 fújás ruhára, és nem volt gond, nem hengerelt le, ilyen barackos tisztaság illat, semmi extra tartóssággal. Egyik nap viszont nyakra fújtam és annyira intenzív volt, hogy erős migrén és fejfájás követte fél órán belül. Borzalom volt, még napokig éreztem ezt a szagot az orromban és émelyegtem. Ennyire rossz tapasztalatom még nem volt parfümmel. Két csillag mert ezen a földi poklon kívül egy sima tisztaság illat, közepes tartóssággal.

Holika Holika Aloe Waterproof Sun Gel SPF50+ / PA++++

Holika Holika Aloe Waterproof Sun Gel SPF50+ / PA++++
2021. december 8.

Egy tubust használtam el és nem vettem újra két dolog miatt. Télen még rendben volt de nyáron elképesztően csillogó felületet hagy maga után. Nem az az egészségesen fényes sajnos. Másrészt ha belemegy az ember szemébe, akkor az bizony csíp mint a fene. :/

Végre valami, amiből elsőre sikerült jót választanom és nem kellett hónapokig keresni egy bőrtípusomnak megfelelőt! :D első fényvédőm, amit mindennapi használatra vettem. Kombinált, tág pórusú, mitesszeres bőröm van, így kifejezetten nehéz jó fényvédőt találni jó ár érték arányban. De nekem sikerült ;) nem lett olajosabb a bőröm, nem lettem pattanásos, nem lett több mitesszer, nem kukacosodik még ha szérumot teszek alá akkor sem. És a legjobb, hogy hidratál. Nem kell külön hidratálót keresnem mert ez a kis csoda elintézi azt is. Persze szárazabb bőrre ez kevés, de nekem tavasztól késő őszig tökéletesen elég ennyi hidratálás (hialuron szérummal előtte).
Felvitelkor kicsit fényes de nem zavaróan és 10-15 perc alatt ez teljesen felszívódik. Remélem erről nem derül ki egy év után, hogy csak fele annyit véd, mint amennyi rá van írva (purito 👏🏻👏🏻👏🏻).

Langhaarmädchen "Pure Softness" Szilárd Sampon

Langhaarmädchen "Pure Softness" Szilárd Sampon
2021. december 8.

Többszöri használat után azt kell mondanom, hogy sajnos tényleg zsírosabbá teszi a fejbőrt. Az eddigi heti egy hajmosás már kevés mert 3 nap után néz ki úgy a hajam mint korábban 5 nap után. :/ Kár érte.

Nagyon jó! Nem szerettem a szilárd sampon gondolatát sem (próbáltam néhány szilárd kondícionálót amik használhatatlanok voltak), de környezettudatosság miatt végül úgy döntöttem, egy próbát megér. És szuper volt használni. Nagyon jól habzik, ami nálam kritérium volt. Használtam korábban szulfát meg minden mentes samponokat, amik szétszárították a hajam, és egyáltalán nem habzottak. Azt hittem itt is ez lesz, de nem. Teljesen korrekt habja van mint egy átlag folyékony samponnak, könnyen oszlatható, nagyon kevés elég dús hátközépig erő hajra is.
Egyáltalán nem lett csikorgós tőle a hajam, megfelelő balzsamozás után szuper selymes tapintású. Nem okozott korpásodást, és viszketést sem. Szerintem meg is maradok nála, mostmár csak azon kell reménykedni hogy ne vonják ki...

1 MÁRKA