HelloSziaIvett

Regisztráció dátuma: 2019. május 18.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2019. május 18.
Bőrtípus: -

Megnézem

Prada Infusion d'Iris Parfüm

Prada Infusion d'Iris Parfüm
2020. június 16.

Update: az absolu változatát ajánlom kipróbálásra mindenkinek, aki a jade-et keresi. Az a verzió melegebb és púderesebb, ráadásul a szilázsa és tartóssága is jobb.

Főként azért érdekelt mert nagyon sokan hasonlítják a green jadehez ami már nem kapható. A jade nagy kedvencem lett, picit édes, picit púderes, elég zöld illat.
Az Iris összességében púderes írisz az elejétől a végéig. Mintát szereztem belőle hála Silence-nek :) első fújás elvarázsol. Egy az egyben jade, gondoltam magamban, milyen szép hideg illat. Aztán a maradék jadeből fújtam a másik csuklóra. Na így már feltűnő volt a különbség.
A jade meleg illat, és összetettebb, változékonyabb mint az iris. Az iris kifinomult de hideg és lineáris. Folyamatosan szaglásztam őket, leszáradásban is mások.
Nyitásban a jade alkoholos, az iris nem, kifujáskor is finom hűvös virág illata van. Ami nekem meglepő hogy a jade sokkal sokkal tartósabb rajtam. Az iris 2 óra után már csak jelzés szintjén volt ott, a jade pedig erősen dominált 4-5 óra után is.
Kár érte, szép illat, és hasonlít a green jadehez, de ezzel a tartóssággal és árral engem nem vett meg.

L'Oreal Paris Top Coat Matte Körömlakk

L'Oreal Paris Top Coat Matte Körömlakk
2020. június 3.

Nagyon szerettem, viszont zavart, hogy hiába hagytam teljesen megszáradni a színes lakkot alatta, valahogy mindig hozott le a színéből valamennyit, aminek a következménye lett, hogy az alap színtelen fedőlakk rózsaszínűvé vált. Nem tudom hogy ez a színes lakk vagy a fedőlakk hiányossága, de ezért csak négyes.

Bvlgari Man In Black EDP

Bvlgari Man In Black EDP
2020. május 29.

Elképesztően különleges rózsás édes fűszeres férfi illat. Imádom, nem találkoztam még hasonlóval. Ruhán és bőrön is egyaránt nagyon tartós, cirka két nap.
Annyira jó, hogy néha kölcsön veszem és magamra fújom, számomra már-már uniszex.

1 MÁRKA