HelloSziaIvett

Regisztráció dátuma: 2019. május 18.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2019. május 18.
Bőrtípus: -

The Solution Kollagénes Bőrfeltöltő Hatású, Tápláló Testápoló

The Solution Kollagénes Bőrfeltöltő Hatású, Tápláló Testápoló
2022. szeptember 3.
(!)

Tesztelésre kaptam a terméket és 10 nap használat után úgy érzem hogy teljes áron nem venném meg. Nekem nagyon tetszik az illata, viszont az állaga nem a legpraktikusabb. Konkrétan lotion állagú, ha kinyitom a tubust kifolyik belőle nagyon gyorsan. Mondjuk ennek köszönhetően tényleg szépen beszívja a bőr, semmilyen ragacsos érzet nem marad utána. Azonban az extra összetevők (amik miatt fancy a termék és ennyibe kerül) nem hoznak nálam olyan plusz hatást, amit elvárnék ezért az árért. Persze nem ígér konkrét feszesítést vagy bármilyen bőr minőség javítást, de a hidratáló hatáson kívül én semmit nem vettem észre ennyi idő alatt. Korrekt testápoló, jó illattal. Ha elhasználom a tubust és lesz változás, jövök felpontozni.

Rochas Mademoiselle Rochas In Black EDP

Rochas Mademoiselle Rochas In Black EDP
2022. augusztus 7.

Amint kifújtam tudtam, hogy valahonnan ez nekem nagyon ismerős. A kezdet elég fűszeres, savanykásan gyümölcsös, de utána leül az egész parfüm erre a rózsás, ambroxános, vaníliás alapra, ami egy az egyben Jul et Mad Néa. A kezdete más de a vége 1:1. Tartóssága és szillazsa rendben van, egyértelműen szuper alternatívája a niche Néa-nak. ❤️

Missha Aqua Sun Gel SPF50+/Pa++++ (régi)

Missha Aqua Sun Gel SPF50+/Pa++++ (régi)
2022. május 28.

Update: sok tévelygés után rájöttem hogy nekem ő a nagy ő, csak ugye kivonták a forgalomból. Azóta keresem ezt az állagot és ezt a matt hatást de 50 faktornál lehetetlen 😭😭😭 ha valaki tud beszerzési helyet vagy van valakinél eladó, akkor megvenném!

Szuper fényvédő, remek állag, könnyen eldolgozható, nincs fehér réteg, nincs ragacs még zsíros bőrön sem. Nincs természetes és természetellenes fény sem. Nem pereg vagy kukacosodik. Ellenben van ipari mennyiségű alkohol a harmadik helyen, ami rendesen mazsolává aszal kitartó használat mellett. Ebből a szempontból nem tud többet mint a Nivea 30 faktoros arcra való fényvédője, viszont az feleennyibe kerül.

1 MÁRKA