Heloise

Regisztráció dátuma: 2011. december 5.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2011. december 5.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

MAC Love Me Lipstick

MAC Love Me Lipstick
2019. október 10.

Szuper pigmentált rúzsok élénk színekben, meseszép csomagolásban és végre állandó szortimentben!
Sokszor tapasztaltam, hogy a MAC-es krémes rúzsok nem olyan élénkek és vibrálóak, mint a szatén vagy matt társaik, de ezek egyszerre hozzák mindkét elvárást.
Krémesek, a benne lévő argán olajtól még hidratálóak is, ráadásul sokkal intenzívebben mutatnak az ajkakon mint egy "cremesheen" vagy egy vizes bázisú, és kissé szárító "lustre" formula. Kellemes viselet, egyáltalán nem ragadnak, egyenletesen, és viszonylag lassan kopnak. A legnagyobb kedvenceim a természetesebb árnyalatok: "Daddy's girl", "Pure Nonchalance", "As If I Care" és a "Laissez-Faire" (ami a Modesty árnyalat újragondolt ikertestvére).
Szerintem igazán hiánypótló volt ez a formula, a sok matt, púderes matt és társai után, gondolva azokra is, akik már nem 20 évesek. :)
Sajnos az utóbbi időben az összes MAC rúzs ára emelkedett, így a közel 7 ezer forintos rúzsoknak sajnos csak a pénztárca szabhat határt..

Bottega Veneta Illusione EDP

Bottega Veneta Illusione EDP
2019. szeptember 5.

Az alapillata egy az egyben Dolce & Gabbana Pour Homme (1994) kék bársonydobozos férfi parfüm, ami a valaha kreált legfinomabb férfi illat. Az is, és ez is gyógynövényes nyitánnyal indít, és bár ebben nincs levendula, a fügelevéltől és az olívától lesz kesernyésen fanyar, ami miatt annyira hasonlóvá válik a kettő.
Bár az férfi parfüm ez meg női, pont az az apró nőies (narancsfa)virágos csavar került ebbe, ami a Pour Homme-ból természetesen hiányzik.
Végre valami egyedi a tucat illatok színpadán! A címe teljesen jól illik hozzá: Illúzió...a régi letűnt idők felidézése...
Aki szerette annak idején a hozzátartozóján érezni a D&G Pour Homme-ot, most nosztalgiázva fújhatja magára is... :-))

Lancôme Idôle

Lancôme Idôle
2019. augusztus 27.

Rajtam szupertartós, kevésbé rózsás mint inkább friss és "zöldes" tisztaságillat. Fragranticán 80% Narciso Rodriguez Fleur - 20% Chloé-nak írják. Van benne valami, mert én is a Chloé-ra asszociáltam, és azt is imádom. Talán inkább Lancome Tresor Midnight Rose, vagy Narciso Pure Musk, bár itt a fejillatban a bergamott is erősen dominál, amitől még frissebbnek érződik mint az előzőek. Elég egyedi ez az illatkombináció, egyikkel sem lehet teljesen összehasonlítani.
Nekem tetszik az üvege is, nem szokványos, jól kézreáll fújáskor. Persze lehet utálni mert mobiltelefonra hasonlít, és hogy mekkora klisés marhaság, a tiniket célozza meg (gondolhatnánk), de akinek eszébe jutott mégiscsak egyedit és ötleteset alkotott. Szerintem egy 40-es nőnél sem ciki egy ilyen üveg, sőt, csak becsusszan a kis retikülbe, elegáns és praktikus.
A cukorkás klónokból elegem van mint az új Nina "Rouge", és társaik... szóval újabb kívánságlistás lett ez a darab.
És az, hogy sokaknak nem jön be talán még dob is az egyediségén. :) Ahogy teszteltem, férfiaknak pedig bejövős...
Elegáns, arisztokratikus, már-már nosztalgikus, retró illat. Fehér ing,... tweed blézer..., élére vasalt tweed nadrág,... ősz... és Ő...
Szuperkombó!

6 ÖSSZETEVŐ