Best of Beauty 2019

Heloise

Regisztráció dátuma: 2011. december 5.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2011. december 5.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Versace Pour Femme Dylan Blue EDP

Versace Pour Femme Dylan Blue EDP
2019. július 5.

Olyan mintha egyszerre, és azonos arányban tolták volna bele a virágokat és a gyümölcsöket ész nélkül. Az én bőrömön sajnos a végeredmény egy borzasztó olcsó szagú virágos-gyümölcsös katyvasz, talán az Auchanban is találok jobbat a párszázas polcon... Sehol a "kékség", a "frissesség", vagy a "luxus".
Igaza van az egyik előttem szólónak, olyan "Oriflame"-es illat... Ez persze nem az utóbbit hivatott leszólni, csak semmiképp sem lehet asszociálni egy ilyen drága márkára, mikor felfújod magadra, és semmi más nincs csak a te.... és az illatod... Viszont az üvege abszolút illik hozzá, ezzel az arannyal egy bóvli giccs az egész. :(

Jo Malone Blackberry & Bay

Jo Malone Blackberry & Bay
2019. február 2.

Gyönyörű dobozokban, letisztult, szemet gyönyörködtető üvegcsékben már 80 féle illatban árulják az Estée Lauder leányvállalataként a Jo Malone-okat, Londoni központtal. Nem olcsó márkáról van szó, luxus termékeknek minősülnek a testápolóikkal és illatgyertyáikkal együtt és attól függetlenül hogy cologne töménységűek, népszerűségük töretlen.
Nekem egy kedves Krémmániástól sikerült szereznem egy nagy üveggel ebből a feketeribizli & babér illatból, ami teljes mértékben nyári kánikula illat. Friss de mégsem túl citrusos, nem is édesen gyümölcsös, inkább fanyarul frissít egy tikkasztó nyári napon. A reklámja tipikusan angol, imádom a kis vöröshajú kislányt ahogy tenyerében szorongatja azt a sok feketeribizlit és babérlevelet. A márka nagy újítása, hogy az illatok párosítására ad ötleteket és tanácsokat, tehát itt kifejezetten ajánlott, hogy beszerezve két összeillő kölnivizet egymásra fújva alkothatunk újabb és újabb illatélményeket.
Mióta már itthon is kaphatóak sikerült megismernem elég sok illatot közülük, és határozottan kijelenthetem, hogy a Pomegranate Noir mellett ez a legjobban sikerült JM alkotás.

Uriage Age Protect Ránctalanító Fluid

Uriage Age Protect Ránctalanító Fluid
2019. január 25.
(!)

Tesztelésre nyertem itt Krémmánián és nagyon megörültem neki, mert pont egy ilyenre volt már nagy szükségem. Bár reggeli fluid, (tehát egy könnyű textúrájú vizes krémet képzeljünk el) én mégis az esti rutinomban használom a reggeli rohanós időhiány miatt. Persze estére természetes, hogy kevésnek érzem, de ez nem is a krém hibája.
Két hete használom minden nap, de az elején elég vegyesek voltak az érzéseim mert azt tapasztaltam hogy darabokban kukacosodik az arcomon ami miatt bosszantó és eredménytelen a használata. Kitartásom eredményeként most módosítom kell a véleményem, mert kiderült hogy ez egyáltalán nem a krém hibája volt, hanem a szérumé amit használtam vele (Niacinamide+Zinc). A szérumhoz írt vélemények segítettek benne, hogy rájöjjek erről bizony csakis a niacinamide tehet. Így jöttem őt felpontozni, mert megérdemli. :)
Az illata nagyon tetszik, nem túl erős, diszkréten adja a "drága, minőségi krém" illatot, hatásában viszont még nem látok a korábbiakhoz képest túl nagy változást. Mindenesetre nagyon ígéretes és könnyed kis fluid, aki nappalra használja és van ideje a fényvédő alá feltenni biztos nagyon fogja szeretni.
Szerintem kísérletezzetek a szérumokkal, hogy miket "bír el" ez a krém, mert lehet hogy nem mindegyik fajtával lesz ilyen "kukacoskodó". :)

6 ÖSSZETEVŐ

Hydroxybenzomorpholine EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott