hemettidia0

Regisztráció dátuma: 2017. január 25.
Bőrprobléma: Túlérzékenység
Korcsoport: < 18

Regisztráció dátuma: 2017. január 25.
Bőrprobléma: Túlérzékenység
Korcsoport: < 18

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem
Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Astor Skin Match Pirosító

Astor Skin Match Pirosító
2017. január 26.

Sajnos szamomra penz kidobas volt. Nem kedvelem a pirositokat de ezt kifejezetten ellenszenvesnek tartom. Az arnyalatok erdekesek es nem tetszenek az arcomon valahogy olyan termeszet ellenes hatast kolcsonoz

Catrice Allround Contouring Palette

Catrice Allround Contouring Palette
2017. január 26.

Sajnos 2 db palettat is elkellett hasznalnom mire rajottem, hogy nem is olyan jo ez a konturozo termek mint en azt elsore hittem. Nagyon sokan mondtak elottem, hogy nem elegg kremes ezaltal nem eleg konnyen eldolgozhato es por termek nelkul a szinet is elveszti. Csak alatamasztani tudom. Eddig minden egyes hasznalatnal magamat kritizaltam, higy valamit biztos en rontok el... Az amcsi beauty guru-k olyan szeoen konturoznak, alapisan eldolgozzak de megsem tunik el az arcukrol a kontur szin es tenyleg van erzekelheto valtozas. Mar olyan cifra gondolatok szulettek a fejembe, hogy 'tulsagosan eldolgozom' ami gondolatban is eppolyan abszurd mint kimondva.
Szoval most hadjaratot folytatok, hogy egy olyan konturozo termeket talaljak ami nem illan el az arcomrol

Astor Soft Sensation Lipcolor Butter Matte

Astor Soft Sensation Lipcolor Butter Matte
2017. január 26.

Szamomra kihivas olyan ruzs arnyalatot talalni ami tenyleg szepen all, az arnyalat szine sem tul hivalkodo (pl a lila ruzsokat huaba kedvelem nem egy hetkoznapi szin) es optikailag nem sargitja a fogaim (mint mondjuk a voros/piros egyes arnyalatai).
Sikerult talalnom egy bordos beutesu nagyon sotet nude arnyalatot es hihetetlenul orultem neki. Szerintem nagyon gyonyoru ez az arnyalat es mivel finom kremes a felvitele is egyszeru es konnyen kezelheto, egy jo pont, higy mennyei az illata es meg tartos is :D
Ez az egyetlen ruzs amivel tenyleg teljes mertekben megvagyok elegedve
Ez az abszolut favoritom a tobbi megsem kozeliti