hemish77

Regisztráció dátuma: 2012. március 21.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. március 21.
Bőrprobléma: Vízhiány

Dove Original Krémszappan

Dove Original Krémszappan
2013. február 25.

Engem az összes Dove termék( szappan, tusfürdő, sampon, testápoló) elég rövid idő után szárít. Gyakorlatilag egy flakon nem fogy el, de már viszketek mint egy rühes macska, a bőröm úgy húzódik mintha sodrófával nyújtanák. Már feladtam, hogy visszatérjek rájuk.

Avon Supershock Szájfény

Avon Supershock Szájfény
2013. január 24.

2012.11.07.
Én nagyon el vagyok keseredve! Egyáltalán nem erre számítottam! Akkora ez az applikátor, hogy szerintem még Angelina Jolienak is nagy lenne! Oké persze, honnan nézzük, nekem van kicsi szám, na persze!
12ml-t pedig nem tudom mikor fogok elhasználni, ez brutálisan sok! Komolyan nem értem miért nem lehet csak 6ml-est készíteni, úgyis többféle színt használnak a nők - én legalábbis biztosan! Nem vagyok elégedett, sőt! Nem is érdekel már, hogy jó-e a termék vagy nem! Részemről ez elégtelen!

Update: 2013.01.24
Adtam még egy esélyt ennek az izének. Mostanra egy nyúlós ragacs lett. Kb. fél óra alatt kopik le a számról és tűnik el teljesen, semmi értelme nem volt megvenni. A színe amúgy rendben lenne de ez az egyetlen dolog ami az elvárásoknak megfelel, de hát ki kenegeti magát fél óránként?!
Sokadjára csalódtam az avon termékekben.
Még ezt az egy csillagot is szívem szerint levonnám.

Marionnaud Swiss Apple Formula Serum

Marionnaud Swiss Apple Formula Serum
2012. november 12.

Nemrég vettem a Marionnaudban, akciós volt 7990 Ft. Nagyon jellegzetes zöld almás illata van, nekem kifejezetten tetszik. Amikor először használtam, erősen bizsergette a bőrömet (kissé csípős érzés volt), de mostanában nem érzek ilyesmit.
Én napi egyszer használom, este. Nagyon meggyőző hatása van, de persze nem csodaszer. Egyelőre adok neki 4 csillagot, mert még nem használom olyan régóta.

UPDATE 2012.11.12:
Most már leírhatom, hogy nagyon elégedett vagyok ezzel a szérummal. Annyira, hogy hamarosan megveszem a szemkörnyékápolót és a nappali krémet is. Kíváncsi vagyok, hogy a krém milyen lesz az arcomra (remélem kérhető belőle minta). A szérum összetevői nagyon tetszenek. Bár most már csak hetente csak 1x használom (hogy ne fogyjon el olyan hamar) nagyon szeretem. Imádom zöld almás illatát is, semmilyen bőrirritációt nem okozott, sőt, határozottan látom az eredményt. Megérdemli az 5 csillagot.

1 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ