hemish77

Regisztráció dátuma: 2012. március 21.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. március 21.
Bőrprobléma: Vízhiány

L'Oreal Casting Creme Gloss Hajfesték

L'Oreal Casting Creme Gloss Hajfesték
2020. június 7.

Sziasztok!
A mai napon festettem be a hajam a Jeges kakaó árnyalattal. A hajam színe egérbarna, de már őszülök rendesen. Jelentem el sem használtam az egész flakont és elég volt a hajamra (bár lehet, hogy hátul nem tudtam rendesen megcsinálni, hiszen nincs 3 tükröm, hogy lássam is). Az ősz hajszálaimat tökéletesen befogta és majdnem fekete lett. Jobban örültem volna valami világosabb árnyalatnak, de pont azért vettem sötétebbet, mert az összes fodrász azzal jön, hogy a drogériás festék nem fogja be az ősz hajszálakat. Hát közlöm, hogy akkor látszódnak az ősz hajszálaim jobban ha a fodrászom csinálja a festést, mert kb. 2 hét és átüt a fehér csillogás, pedig még le sem nőtt a hajam!
Ez a festék (hajszínező???) elsőre teljesen befogta még úgy is, hogy full kétbalkéz vagyok és még ráadásul türelmetlen is, plusz egy tükröm van, nem látom, hogy hátul mit műveltem. :-D
A balzsam csodás, könnyű kezelni, de szerintem a Jeges kakaó sötét. Kiváncsi leszek mennyi mosás után dobja le a hajam a festéket. Az én hajam minden festéket ledob és még csalános sampont is használok, ami amúgy is fakítja a színt.
Majd update-elek, hogy alakult. Képet miért nem tudok csatolni? Lefotóztam volna az ilyen volt, ilyen lett opcióval. ;-)

Dove Original Krémszappan

Dove Original Krémszappan
2013. február 25.

Engem az összes Dove termék( szappan, tusfürdő, sampon, testápoló) elég rövid idő után szárít. Gyakorlatilag egy flakon nem fogy el, de már viszketek mint egy rühes macska, a bőröm úgy húzódik mintha sodrófával nyújtanák. Már feladtam, hogy visszatérjek rájuk.

Avon Supershock Szájfény

Avon Supershock Szájfény
2013. január 24.

2012.11.07.
Én nagyon el vagyok keseredve! Egyáltalán nem erre számítottam! Akkora ez az applikátor, hogy szerintem még Angelina Jolienak is nagy lenne! Oké persze, honnan nézzük, nekem van kicsi szám, na persze!
12ml-t pedig nem tudom mikor fogok elhasználni, ez brutálisan sok! Komolyan nem értem miért nem lehet csak 6ml-est készíteni, úgyis többféle színt használnak a nők - én legalábbis biztosan! Nem vagyok elégedett, sőt! Nem is érdekel már, hogy jó-e a termék vagy nem! Részemről ez elégtelen!

Update: 2013.01.24
Adtam még egy esélyt ennek az izének. Mostanra egy nyúlós ragacs lett. Kb. fél óra alatt kopik le a számról és tűnik el teljesen, semmi értelme nem volt megvenni. A színe amúgy rendben lenne de ez az egyetlen dolog ami az elvárásoknak megfelel, de hát ki kenegeti magát fél óránként?!
Sokadjára csalódtam az avon termékekben.
Még ezt az egy csillagot is szívem szerint levonnám.

1 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ