hena

Regisztráció dátuma: 2012. március 31.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. március 31.
Bőrprobléma: Vízhiány

Nutriversum Collagen Wshape

Nutriversum Collagen Wshape
2020. május 23.

Fél éve legalább van, hogy rendszeresen szedem, reggelente 3 szemet. Sokáig épített körmöm volt, utána ez segített rendbe tenni, mára ugyanolyan erős a körmöm, mint a zselé előtt volt. A hajammal is csodát tett, erősebb és SOKKAL gyorsabban nő.
Mióta szedem én az arcbőröm is szebbnek látom, sokkal kevésbé van a szemem alatti rész felpuffadva stb. Engem meggyőzött, ár érték arányban is verhetetlen, nem túl nagyok a kapszulák, könnyen beszerezhető és sokszor van akcióban is. Csak ajánlani tudom.

Avon Anew Vitamin C-vitaminos Szérum

Avon Anew Vitamin C-vitaminos Szérum
2019. április 10.

Éjszakára használom, tisztítás után viszem fel, inkább többször kevesebbet, így én nem tapasztaltam ragacsos érzést. Az illata tényleg erős, számomra nem kellemetlen, de ezt egyéne válogatja.
A hatásával teljesen meg vagyok elégedve, pattanásokat/irritációt nem okozott, reggelre sokkal egyenletesebb, kisimultabb az arcom, pedig nem alszom többet mint előtte :) Nálam eddig bevált, kevés kell belőle egyszerre, sokáig elég lesz napi 1 használat mellett.

Balea Anti Pollution Bőrvédő Szérum

Balea Anti Pollution Bőrvédő Szérum
2018. november 27.

Ez az első szérumom, úgyhogy nincs viszonyítási alapom.
Nem okozott irritációt, nem lettem pattanásos tőle. Reggelente használom, szépen hidratálja a bőröm, könnyen beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet a bőrön. Jól lehet rá sminkelni is, eddig nekem bevált.