Hencida

Regisztráció dátuma: 2013. január 18.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. január 18.
Bőrtípus: Száraz

1 ELADÓ KRÉM

Garnier Fructis Papaya Hair Food 3in1 Hajmaszk

Garnier Fructis Papaya Hair Food 3in1 Hajmaszk
2020. április 28.

Festett hajamra tökéletes. Hajmosás után pakolásként használom, van mikor fél órát is rajta hagyom, utána mosom ki. Illata több napig is megmarad, ami nálam még soha sem fordult elő más termékkel kapcsolatosan. Hajam iszonyat puha, kellemes tapintású lesz tőle a következő hajmosásig, ami 4-5 napot jelent. Újravevős, állandó termék lesz a fürdőszobámban.

Schwarzkopf Gliss Color Care & Moisture Hajfesték

Schwarzkopf Gliss Color Care & Moisture Hajfesték
2020. április 18.

8-1 hűvös középszőke. Előtte rézvörös, majd felvilágosító használata után ez a festék. Szép egyenletes szín, olyan mint a képen, tökéletes ősz fedés. 4 hét múlva a 8-0-val folytatom. Hajam még ennyi gyepálás után is selymes. Vállig érő hajamra egy doboz simán elég volt, pedig sűrű hajam van.

Syoss Ultra Lightener 13-0

Syoss Ultra Lightener 13-0
2020. április 18.

Rézvörösre festettem a hajam, iszonyat megbántam, nem tetszett. Egy hét múlva nekiálltam ezzel a szőkítővel. Nagyon szép csibesárga lettem, ami nem volt baj, mert középszőkével rámentem utána. Na szóval, szépen kiszedte a rezes színt a hajamból. Ez nem festék, ez felvilágosító. Erre mehet a kívánt szín. A végeredmény nagyon szép egyenletes középszőke lett. E nélkül nem sikerült volna. Ezt nem lehet sokszor használni, hiszen szőkítő.