Hencida

Regisztráció dátuma: 2013. január 18.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. január 18.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 6 eladás
Megnézem
Krémmániás vevő: 4 vétel
Megnézem

Dove Derma SPA Summer Revived Önbarnító Testápoló (Normál és Sötét Bőrre)

Dove Derma SPA Summer Revived Önbarnító Testápoló (Normál és Sötét Bőrre)
2021. február 22.

Miért nem találtam rá korábban? Könnyű a felvitele, hamar beszívódik, nem hagy nyomot a ruhán, nem fog be foltosan, egyenletes barnaságot ad. Eléggé szkeptikus voltam az első alkalom után, este bekentem magam, reggelre pedig már látható volt a bronzos barnaságom. Arcra is lehet használni tényleg. Az illata először jó volt, utána ahogy dolgozott egy picit szolis illat/szag, de reggelre elillant. Előtte alaposan testradíroztam. Kíváncsi leszek többszöri használat után milyen barnaságot lehet felépíteni vele. Árban is jó.

Dove Pomegranate Seeds & Shea Butter Testradír

Dove Pomegranate Seeds & Shea Butter Testradír
2021. február 21.

Szuper testradír. Finom illattal, megfelelő szemcsékkel. Jó alaposan átdörzsölöm magam, utána selymes, puha, illatos lesz a bőröm mindenhol. Biztos nem utoljára vettem, kedvenc lett.

Hada Labo Tokyo Anti-Aging Wrinkle Reducer

Hada Labo Tokyo Anti-Aging Wrinkle Reducer
2020. október 6.

43 évesen választásom erre a krémre esett, de nem bántam meg. Apróbb ráncaim vannak, szépen feltölti, rugalmas, puha lesz utána az arcbőröm. Nem kell sok belőle, szépen eldolgozható, jól beszívódik, nem lesz utána "hernyós" a krém az arcon, illata kellemes. DM-ben is kapható, a hidratálójával együtt használom. Nagyon elégedett vagyok mindkettő termékkel.