Hencida

Regisztráció dátuma: 2013. január 18.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. január 18.
Bőrtípus: Száraz

Naava Skin Harmony Nappali Ritmus Arckrém

Naava Skin Harmony Nappali Ritmus Arckrém
2019. április 17.
(!)

Tesztelésre kaptam, köszönöm szépen. A véleményemet több mint egy hét használat után írom. Először is, nagyon tetszik a pumpás kiszerelés, hogy nem kell belemászni kézzel. Az illata finom, púderillat egy kis gyógynövényes beütéssel, de az nagyon halványan érződik, valószínűleg a kamilla. A krém állaga fehér, könnyen kenhető.
Reggelente használom, könnyű kis krém, egyből beszívja a bőröm, egy pumpányi adag elég. Utána puha, hidratált érzésem marad. Pattanásokat nem okozott, piros foltokat sem. Érzékeny bőröm/szemem jól tolerálja.
Valószínűleg újra használnám a krémet.

Uriage Micellás Arc- és Sminklemosó Termálvízzel Érzékeny, Kipirosodó Bőrre

Uriage Micellás Arc- és Sminklemosó Termálvízzel Érzékeny, Kipirosodó Bőrre
2018. november 16.

Szeretem. Illatmentes, kontaktlencsés szememet nem irritálja. A szennyeződést nagyon szépen leszedi a nap végén. Biodermát használtam, de ennek kedvezőbb az ára, s nem érzem hogy kevesebbet tudna. Örülök, hogy a gyógyszerész rábeszélt.

The Body Shop Hemp Foot Protector

The Body Shop Hemp Foot Protector
2018. április 27.

Van egyfajta illata az biztos. Viszont ha ezen túlteszi az ember magát, akkor sima sarkakat kap cserébe. Én fürdés előtt lereszelem a felesleges bőrt, fürdés közben még habkővel átmegyek rajta és utána kenem, masszírozom be a krémet. Csak jókat tudok mondani róla, pihe-puha tőle a lábam.
UD: fél évig bírta a tégely, esti egyszeri használattal. Nagyon megéri az árát, nekem igazi csodaszer.