Heni1983

Regisztráció dátuma: 2019. szeptember 24.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2019. szeptember 24.
Bőrprobléma: Vízhiány

The Body Shop British Rose Mélyhidratáló Arcmaszk

The Body Shop British Rose Mélyhidratáló Arcmaszk
2019. október 9.

Ez is olyan volt, mint az YR tündöklő ampullája... amíg rá nem jöttem, nálam mivel működik, addig csak az illatát élveztem (és nyilván a bőröm puhaságát, de azt egy arckrém után is megkapom). Legutóbb mandulaolajjal kevertem össze (hígítást ír elő a maszk) a víz helyett. Brutálisan puha és "hálás" volt tőle az arcom, úgyhogy újraveszem (én a tasakos verziót használom, két adag van benne, nem mindig ezt használom arcpakolásként, így havonta egyszer elég vennem egy tasakot).

UPDATE: Sajnos nem mindig jön be, hogy olajjal keverem, így maradnék a vizes keverésnél - de nem maradok, mert hidratáló maszkból vannak ennél jobbak is. Sajnálom, mert az illata tényleg nagyon jó, de arra meg ott van a testápoló joghurtja.

The Body Shop Japán Matcha Tea Védelmező Arcmaszk

The Body Shop Japán Matcha Tea Védelmező Arcmaszk
2019. október 9.

Nagyon szeretem, gyönyörűen tisztít. Hámlasztó után használom, hetente egyszer (hétköznap, hétvégén meg hidratáló maszkot). Egyetlen hátulütője van: kissé marta az arcomat, amikor felkentem, még a fejem is belesajdult, de pirosságot nem okozott, csak nagyon sima, tiszta bőrt. Könnyű lemosni, bár a radírozásnak nem sok értelmét látom, elvégre előtte tisztítom meg alaposan a bőrt, hogy előkészítsem a maszkra.

UPDATE: Kénytelen voltam lecsillagozni, mert pattanásokat okozott. Már első alkalom után is, de akkor még nem vettem komolyan, használtam tovább (és reméltem, hogy nem a maszk felelős érte, mert tényleg nagyon sima volt a bőröm tőle). Túl vagyok három használaton, és mindegyik után megjelent 1-2 nagyon csúnya, nehezen múló pati, pedig nem szokott pattanásos lenni az arcbőröm. Azóta kipróbáltam egy másik arcmaszkot, ami hasonlóan jól tisztít, de nem bántja a bőröm - sőt, még a pattanásokat is szépen "gyógyította".

Yves Rocher Elixir Jeunesse Bőrszerkezet Javító Éjszakai Arcápoló

Yves Rocher Elixir Jeunesse Bőrszerkezet Javító Éjszakai Arcápoló
2019. október 1.

Imádom. Az állagát, az illatát, a hatását. Nagy kedvencem, a nappalijával együtt. Puha, hidratált lesz tőle a bőröm (azt hittem, ez alap, de volt "szerencsém" más, drágább arckrémhez, ami meglepően kevésnek bizonyult). Nemcsak vízhiányos, de kombinált is az arcbőröm és megjelentek az első ráncok is - ezekre mind nagyon jó választás volt ez az arckrém. Féléve használom, de semmilyen irritációt, pattanást vagy zsírosodást nem tapasztaltam ez idő alatt. Nagyon meg vagyok elégedve vele.