henmar

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 17.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 17.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Catrice Korrektor

Catrice Korrektor
2014. augusztus 24.

Sajnos nem sok mindenre tudom használni. Gyenge minőség, nem lehet szépen a bőrbe dolgozni. Szem alatti karikákra vettem, de sajnos beül a rácokba és kellemetlen, ragacsos érzetet hagy maga után. Egyéb bőrhibák esetén is nulla a fedése.

Alverde Coverstick Korrektor Ceruza

Alverde Coverstick Korrektor Ceruza
2014. augusztus 24.

Nekem a szem alatti karikákra nem az igazán vált be, viszont egyéb bőrhibákat, célzottan kis területeken (pl. pattanást) jól elfed.

Guerlain Shalimar EDP

Guerlain Shalimar EDP
2014. augusztus 20.

Csak leg-leg-leg jelzők méltók hozzá. Egy igazi nagy klasszikus, királynő a parfümök között, és ma is megállja a helyét. Felüdülés a mai cukorka illatok között néha megérezni ezt a mennyei csodát. Egy igazi orientális-vaníliás nagyvad, ha egyszer magával ragad többé nem ereszt. És azon ritka parfümök egyike, aminek az összes fiókváltozata isteni. Egyedül az Ode a la Vanille változatához nem volt még szerencsém:(, de látatlanban megelőlegezem neki is az isteni jelzőt:) Éljen Guerlain! - aki egy zseni volt. Sajnos csak mintáim vannak az illataiból, de remélem egyszer majd egy igazi nagy üveg Shalimar tulajdonosa lehetek!:) Végtelenül sok csillag jár neki!:)

1 MÁRKA