henrietta1217

Regisztráció dátuma: 2015. február 26.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2015. február 26.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 6 eladás Megnézem

1 ELADÓ KRÉM

Syoss Pure Smooth Hajpakolás

Syoss Pure Smooth Hajpakolás
2019. február 23.

Most kezdtem el használni, árban is nagyon jó és bevált. Természetesebb összetevőjű pakolást kerestem, amitől nem zsírosodik a hajam. Eddig háromszor használtam, nem zsírosodott tőle.
Az illata nagyon jó, az állaga is tetszik. Nem szeretem a folyékony pakolásokat, ez jó sűrű, zsíros. Amúgy is nagyon száraz a hajam, így megfelelően ápolja.

Pantene Pro-V Anti-Schuppen Korpásodás Elleni Sampon

Pantene Pro-V Anti-Schuppen Korpásodás Elleni Sampon
2019. február 23.

Nekem eltüntette a több éve fennálló, folyton visszatérő korpámat kb. 6 használat után.
Valószínűleg a sok kémiai anyag okozta nálam a korpát. Azóta átváltottam egy natúr samponra, és nem tért vissza szerencsére :)
Amit ígér azt nagyonis betartja, illata is jó , viszont sokáig nem egészséges használni a vegyi anyagok miatt.

Oriflame Swedish Spa Pure Breeze Agyagos Maszk

Oriflame Swedish Spa Pure Breeze Agyagos Maszk
2019. január 5.

Az illatával kezdeném, az valami mesés. A bőröm nagyon sima lett tőle, az állaga is tetszik, kb. 10 percig hagytam fenn, az eredmény puha, bársonyos bőr. Hozzáteszem, nagyon sok Oriflame-es terméket használok, utána még letisztítottam arctisztítóval is, és bekentem nappali arckrémmel. De nagyon szép lett a bőröm tőle. :) A dobozban volt valami arcgőzölő is, azt még nem próbáltam :)