HenriettaDalma

Regisztráció dátuma: 2018. április 14.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2018. április 14.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Fa Summertime Moments Deospray

Fa Summertime Moments Deospray
2019. június 16.

Az illata nekem kicsit furcsa volt, mert szinte csak az uborkát éreztem a fréziát nem. Egyszeri használatra elment, de nem fogom újravásárolni. Nem volt rossz dezodor, de volt már jobb is.

Nivea Urban Skin Detox 3in1 Agyagos Arclemosó

Nivea Urban Skin Detox 3in1 Agyagos Arclemosó
2019. június 16.

Én elsőként arcmaszként próbáltam ki. Az én bőröm kombinált. Érzékeny, néhol száraz, néhol pedig zsíros. Szóval nem könnyű bánnom vele, de próbálom megtalálni azokat a készítményeket és kozmetikumokat, amelyektől szebb és hidratáltabb lesz majd az arcbőröm.
A maszkot kb.5 percig hagytam fent, majd langyos vízzel lemostam azt. Tetszett benne, hogy jól hidratálta a bőrömet és nem csípte még az érzékenyebb területeken sem. Mindenképpen pozitívan csalódtam benne, de egy kicsit frissítőbb hatásra számítottam.
Arcradírként és arclemosóként már jobban elnyerte a tetszésemet, mert a nyári hőségben nagyon szuper érzés használni. Frissítő és valóban mattította az arcomat. Nem fénylett annyira napközben, pedig sokat sétáltam a nagy hőségben. Illetve az orromon lévő miteszerek száma csökkent. Az illata pedig nagyon tetszett.

Balea Anti-Schuppen Sampon

Balea Anti-Schuppen Sampon
2019. június 11.

Eleinte kedveltem, mert eltávólította a korpáimat. Viszont ahogy telt az idő, azt vettem észre, hogy a hajam töve hamarabb kezdett el zsírosodni, a hajvégeim pedig szörnyen szárazakká váltak. Az illata nem a legfinomabb, de meg lehet szokni pár használat után. Jó minőségű balzsamot használtam mellé, de sokszor még így is túl kócos volt a hajam hajmosás után. Röviden vegyesek vele kapcsolatban az érzéseim. Korpára jó volt, de sok rosszat okozott a hajamnak. :/