her6

Regisztráció dátuma: 2018. április 27.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2018. április 27.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Rexona Men Active Protection+ Invisible Izzadásgátló Stift

Rexona Men Active Protection+ Invisible Izzadásgátló Stift
2021. július 19.

Egyik leghatékonyabb dezodor, amit használtam. Egyáltalán nincs pasis illata, igazából semmilyen sincs, viszont azért a fekete ruháimon hagy fehér foltot, ugyanúgy, mint a többi...

Facetheory Clarifying Cleanser C2 Pro

Facetheory Clarifying Cleanser C2 Pro
2021. július 1.

Krémes állagú arclemosó, amihez nem a legpraktikusabb a tégelyes csomagolás, érdemes bedobni hozzá a kosárba a fém spatulájukat, ha nem lenne valami hasonló kéznél otthon. Imádom hetente pár alkalommal használni az esti rutinomban. Bevizezett arcra felkenem, várok egy pár percet, hogy a hámlasztók is tegyék a dolgukat, majd lemosom. Így megvan a napi arclemosás és hámlasztás is egy lépésben, nem kell 2 külön krémet használnom, valamint gyengédebbnek is érzem a bőrömön, mintha egy leave-on AHA savat használtam volna.
Nem próbáltam a sima változatát, csak a PRO-t, de szerintem megéri rákölteni azt a pár extra €-t. (Sokszor van akár 40%-os kedvezmény is rá)

Glow Recipe Watermelon Glow Sleeping Mask

Glow Recipe Watermelon Glow Sleeping Mask
2021. március 18.

Up: Sajnos kikészítettem a bőrömet a hámlasztókkal és 2 hét szünet/alaprutin után is pici piros pattanásokat okozott.

Ez a krém nekem A hidratáló. Bármelyik este használom gyönyörű bőrrel kelek fel. Ez adja nekem azt az igazi glow from within hatást, ettől érzem először, hogy smink nélkül is kimennék az utcára (ami nálam nagy szó :) ). Nekem elég sokáig elég, egy kisebb kiszerelést használok hónapok óta kb minden 2.-3. este, mert azért hámlasztó van benne és én szeretem a saját hámlasztóimat is használni, azokkal együtt nekem kicsit sok. Már előre sírok az ára miatt, de mindenképpen újra fogom venni.