herakut

Regisztráció dátuma: 2018. január 15.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. január 15.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Palmer's Cocoa Butter Formula for Dry, Itchy Skin Shooting Oil

Palmer's Cocoa Butter Formula for Dry, Itchy Skin Shooting Oil
2021. április 25.

Szerintem a striák kialakulása 80%-ban genetika és 20-ban pedig ápolás, életmód.
Én várandósság előtt napi szinten edzettem, viszont az én testem könnyen striásodik.
Kicsit később is kezdtem kenegetni, többféle márkákkal is, viszont nagyon striás lett a bőröm, de NEM a kencék “hibàja”, hanem nagyon gyorsan nőtt a pocakom és hatalmas volt.
Aztán elkezdett viszketni is, persze kenegettem, de ez az olaj viszont nagyon jól enyhítette a viszketést.
Több mindent próbáltam viszketés ellen, de ez volt messze menően a leghatásosabb.

Dora Natura Levendulás Natúr Tusfürdő

Dora Natura Levendulás Natúr Tusfürdő
2021. április 25.

Mi imádjuk, és előfordult már, hogy a nagy habfürdőzésben a picinek a szemén habfelhők voltak, de szerencsére nem lett semmi baba utána a szemének.
Ez is számomra fontos, mert látszódik, hogy bababarát És természetes.

Dora Natura 13 Gyógynövényes Natúr Bőrbalzsam

Dora Natura 13 Gyógynövényes Natúr Bőrbalzsam
2021. április 25.

Kicsit “ódzkodtam”, hogy biztos olyan jó-e mint amilyennek írják, de azért vettem egyet, hogy próbáljuk ki, mert a többi DN termék bejött És szeretjük.
Aztán pici ekcémás kiütés lett a 3 hónapos babámon, és kipróbáltuk ezt a krémet.
Hát kb első használat után alig latszódtak a kis kiütèsek és pár használat után egyáltalán nem.
Azóta is előszeretettel használjuk, szóval tényleg csoda jó, valamint fontos szempont, hogy bababarát és természetes alapú.