Herbst8101

Regisztráció dátuma: 2016. november 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2016. november 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok
Korcsoport: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 4 eladás
Megnézem

N.A.E. Purezza Bio Micellás Víz

N.A.E. Purezza Bio Micellás Víz
2021. július 1.

Nagyon megtetszett ezért leváltottam erre az évek óta használt szemfestéklemosómat, ugyanis ennek sokkal gazdaságosabb a kiszerelése s ahhoz képest árban is jobb. Nem irritálja a szememet, leszedi rendesen a sminket, arcra nem használom mert arra van más lemosóm. Az illata is tetszik, kellemes használat közben. A flakonja szép, nincs túldíszítve, egyszerű, ha ránézek rögtön az illata jut eszembe a szirmok miatt. Egyedül, ami kicsit zavar benne az a teteje, pár használat után a felpattinthatós része meglazult, könnyen leszakadhat viszont én eleve öntök át belőle kisebb tartóba mert úgy kényelmesebb használni, így ez nem okoz különösebb gondot.

Organic Shop "Arcpeeling" Reggeli Kávé

Organic Shop "Arcpeeling" Reggeli Kávé
2021. július 1.

Nagyon megszerettem ezt a terméket. A kombinált bőrömön nagyon ritkán merek olyan arcravalókat kipróbálni, amik radiroznak is mert eddig a legtöbb rontott a bőröm állapotán viszont ezzel nagyon jól kijön az arcbőröm. Úgy szoktam használni, hogy felkenem picit vastagabban, hagyom hatni majd 5-10 perc elteltével langyos vízzel lemosom s közben gyengéden masszírozom az arcomat. Számomra pont megfelelő az a radirozás, amit végez, puha, selymes az arcom tőle. Örülök, hogy végre sikerült olyat találnom, ami jó az arcomnak. Az illata is nagyon tetszik, nem is kerül sokba.

Tonymoly Panda's Dream White Éjszakai Pakolás

Tonymoly Panda's Dream White Éjszakai Pakolás
2020. június 23.

Korábban a kézkrém volt meg ebből a pandás kollekcióból, azt nagyon szerettem, így megrendeltem az éjszakai pakolást is. Nem csalódtam, kedvenceim közé került ez is. Pillanatok alatt beszívódik s nekem jól is hidratál. Reggelre puha, selymes tapintású az arcom. Ha gyakori orrfújásnál a zsebkendő kidörzsöli az orromat vagy hámlik az orrom valami miatt, nekem akkor is segített reggelre helyrehozni. Pirosság elmulasztására különösen jó. Illata kellemes. Heti egyszeri használat mellett nálam kitart 4-5 hónapig. A tartója szintén mini ékszertartóként funkcionál tovább miután kifogyott, ahogy a többi pandás termék is.