Herbst8101

Regisztráció dátuma: 2016. november 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2016. november 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok
Korcsoport: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 4 eladás
Megnézem

Tonymoly Panda's Dream White Éjszakai Pakolás

Tonymoly Panda's Dream White Éjszakai Pakolás
2020. június 23.

Korábban a kézkrém volt meg ebből a pandás kollekcióból, azt nagyon szerettem, így megrendeltem az éjszakai pakolást is. Nem csalódtam, kedvenceim közé került ez is. Pillanatok alatt beszívódik s nekem jól is hidratál. Reggelre puha, selymes tapintású az arcom. Ha gyakori orrfújásnál a zsebkendő kidörzsöli az orromat vagy hámlik az orrom valami miatt, nekem akkor is segített reggelre helyrehozni. Pirosság elmulasztására különösen jó. Illata kellemes. Heti egyszeri használat mellett nálam kitart 4-5 hónapig. A tartója szintén mini ékszertartóként funkcionál tovább miután kifogyott, ahogy a többi pandás termék is.

Avon Care Kakaóvajas Kéz-, Köröm- és Körömágybőrápoló Krém

Avon Care Kakaóvajas Kéz-, Köröm- és Körömágybőrápoló Krém
2019. április 30.

Ajándékba kaptam s nagyon szerettem. Szeretem az édes illatokat, az ilyen kakaós, csokis s hasonlóakat pedig főleg. Emellett a hidratáló funkcióját is jól betöltötte egész télen. Hamar beszívódik. Biztosan beszerzem majd újra valamikor.

Isana Paris Kézkrém

Isana Paris Kézkrém
2019. április 30.

Már vártam mikor kerülnek a polcra Magyarországon is ennek a városos kollekciónak a darabjai. Az illata édeskés, virágos, nem mondanám kifejezetten rózsás illatnak de nagyon finom, könnyed. Volt már korábban több Isana kézkrémem is s eddig mindegyik nagyon jól hidratált, ahogy ez a mostani is. Szeretem a kiszerelésüket is, nekem ez a 100 ml kitart hónapokig, más kézkrémem mindig túl hamar elfogy. A csomagolása is nagyon szépre sikerült, az ára pedig remek.