Herbst8101

Regisztráció dátuma: 2016. november 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2016. november 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok
Korcsoport: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 4 eladás
Megnézem

Avon Care Kakaóvajas Kéz-, Köröm- és Körömágybőrápoló Krém

Avon Care Kakaóvajas Kéz-, Köröm- és Körömágybőrápoló Krém
2019. április 30.

Ajándékba kaptam s nagyon szerettem. Szeretem az édes illatokat, az ilyen kakaós, csokis s hasonlóakat pedig főleg. Emellett a hidratáló funkcióját is jól betöltötte egész télen. Hamar beszívódik. Biztosan beszerzem majd újra valamikor.

Isana Paris Kézkrém

Isana Paris Kézkrém
2019. április 30.

Már vártam mikor kerülnek a polcra Magyarországon is ennek a városos kollekciónak a darabjai. Az illata édeskés, virágos, nem mondanám kifejezetten rózsás illatnak de nagyon finom, könnyed. Volt már korábban több Isana kézkrémem is s eddig mindegyik nagyon jól hidratált, ahogy ez a mostani is. Szeretem a kiszerelésüket is, nekem ez a 100 ml kitart hónapokig, más kézkrémem mindig túl hamar elfogy. A csomagolása is nagyon szépre sikerült, az ára pedig remek.

Balea Ápoló Arctisztító Kendő 3in1 Száraz és Érzékeny Bőrre

Balea Ápoló Arctisztító Kendő 3in1 Száraz és Érzékeny Bőrre
2019. április 30.

Nem szoktam ilyen kendőket használni, szemfestéklemosó + arctisztító tej, amikkel leszedem a sminket de kifogyott a szemfestéklemosóm, így tettem vele egy próbát mert más nem volt itthon. Nekem nem csípte a szemeimet, ami a legfőbb szempont nálam, a sminket is jól leszedte, nem kellett különösebben dörzsölni vele. A nedvessegével s bár ez nem fontos különösebben de az illatával is elégedett voltam. Azért megmaradok inkább a szokott lemosós módszeremnél de így ha éppen nincs más kéznél megteszi.