hermannzsuzsa88

Regisztráció dátuma: 2013. április 2.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. április 2.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Garnier BB Cream Eye Roll-on

Garnier BB Cream Eye Roll-on
2016. május 16.

Már kb. egy éve vettem meg, igaz eléggé drágán. Gyakorlatilag minden nap használom, és még mindig van belőle. Mikor először megláttam a kis csomagolását, azt hittem, hogy pénzkidobás lesz, és kb. 3-4 hónapra lesz elég, de messze felülmúlta már ezt. A fedése nagyon jó, bár nekem még nincsenek ráncaim, és karikáim is csak kicsit. A szemhéjpúder alá viszont szerettem volna valamit, hogy az tartósabb legyen, és közben ápolja is a szememet. Nekem nagyon bevált. Legközelebb is meg fogom venni, ha majd el fog fogyni.

Garnier BB Krém Olajmentes

Garnier BB Krém Olajmentes
2016. május 16.

Nekem megvan mindkét színe. Már kb. 2 éve csak ezt használom. Télen a világosat, nyáron a sötét színűt. A fedését közepesnek mondanám, de lehet rétegezni, és ha pattanásom van, akkor az Avon korrektorát teszem még rá. Pattanást nem okoz, sőt szerintem gyógyítja is. (Vagy lehet, hogy az Avon korrektora.) Összességében a legjobb BB krém, vagy inkább már CC-nek mondanám.

Vital Remover Maxima Hajfesték Eltávolító

Vital Remover Maxima Hajfesték Eltávolító
2016. május 16.

Kb. 10 évig feketére-kékesfeketére festett haj után döntöttem úgy, hogy elérkezett a váltás ideje. A közeli illatszerboltban adták ezt a terméket eléggé borsos áron. A célom egy barnás-vöröses árnyalat elérése volt. (Schwarzkopf Perfect Mousse - sötét vörösbarna árnyalata volt a kívánt cél.) Az eladó is azt mondta, hogy ezzel a termékkel feketéből vöröses árnyalat lesz elérhető. Első használatkor csak mindkét résznek a felét kevertem össze, és kb. 60 percet hagytam hatni. Az eredmény valóban vörös lett mindenhol, egyenletesen. Ekkor azonban még azt nem tudtam, hogy jóval világosabb színű festéket kell vennem, mint amilyen színt szeretnék elérni, így a Schwarzkopf Perfect Mousse - sötét vörösbarnáját kentem fel, ami gyakorlatilag ismét nagyon sötétre színezte vissza a hajamat. (Kb. fekete egy kis vörös csillogással.) Ezután kb. 2 hónap múlva, mikor ismét aktuális lett a festés, a maradék festékeltávolítót felvittem a hajamra. Az eredmény ismét világos vöröses színű lett, egyenletes. Ezután a Garnier Olia - intenzív vörös színét vittem fel, ami most már az eredetileg elképzelt (vörösbarna) árnyalatot eredményezte. Bár a hajam végében maradt egy kis fekete szín még mindig, a nagy része valóban vörösbarna színű lett. Az eredmény olyasmi lett, mint amit szerettem volna, azonban a fejbőrömet eléggé kiszárította a hajfesték-eltávolító. Gyakori használatra nem igazán ajánlanám.