Hermina99

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 24.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 24.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Uriage Termál Fényvédő Arcpermet SPF30

Uriage Termál Fényvédő Arcpermet SPF30
2019. július 27.

Pedig jó ötletnek tűnt... de nem az. Maga a permet fullasztó, ha kifújom az arcomra, vissza kell tartani a lélegzetet, a szemet erősen összezárni, aztán várni pár másodpercet és kiszaladni a helyiségből. Nem egyenletesen jön a hajtógázos flakon tartalma sem, így szerintem alapból tovább nyomom, mint szükséges volna. A patikában azt mondták, higgyem el, ezt még smink fixálására is viszik, mert olyan szuper- hát nekem egy órán belül fellazítja a sminket és olyan zsírossá teszi a bőrömet, hogy inkább lemosnám az egészet, nemhogy még fel is frissülnék vele, ami ugye elsődleges célja egy permetnek. Fényvédő hatásáról nem is tudok nyilatkozni, addig el se jutok vele, hogy valósan teszteljem.

Bourjois 123 Perfect CC Cream

Bourjois 123 Perfect CC Cream
2019. július 24.

Lassan elfogy a tubus, amit tavasz óta használok, újra fogom venni. Leginkább a bőrkiegyenlítés miatt vettem, arra be is vált, a piros kis ereket szerintem szuper módon tünteti el. Az illata számomra nem zavaró, az állagával is boldogulok, alaposan fel kell rázni a tubust használat előtt. Kifejezetten tetszik a csőrös tubus, közvetlenül az arcomra tudom adagolni és nem kell kézfejre tenni, onnan felkenni. Kézzel oszlatom el, de a tökéletes eredményhez a nedves blender is kell.

Tattoomed Sun Protection Stick LSF30

Tattoomed Sun Protection Stick LSF30
2019. július 18.

Szemöldöktetoválásra vásároltam, pár hete használom és elégedett vagyok vele. Praktikus a csomagolása, jó az állaga, könnyen felvihető a célterületre. Nem viaszos, nem fénylik a bőröm tőle, felszívódik és a szemöldök szálai között sem csomósodik össze.