Best of Beauty 2019

Hermina99

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 24.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 24.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Bioderma Atoderm Tusfürdő Gél

Bioderma Atoderm Tusfürdő Gél
2019. június 20.

Sokkal jobban szeretjük, mint az olajos verziót, pedig már azt is öt csillaggal értékeltem. Ezt úgy érzem, könnyebb eloszlatni a bőrön, egyszerűbb leöblíteni is és egyáltalán nem kell már testápolókat, vagy pl a Bioderma SOS sprayt, Bioderma balzsamot használnunk utána. A kisfiam érzékeny/ekcémára hajlamos bőre miatt vettem meg, de már az egész család ezt használja, a pumpás kiszerelést kifejezetten baráti 5800 ft-ért szoktam megvenni.

Tindigo Mild & Pure Cleansing Liquid Balm

Tindigo Mild & Pure Cleansing Liquid Balm
2019. június 20.

Ildi termékei közül ez a második, amit kipróbáltam. Egyrészről kedvelem ezt a gélt, jópofa érzés a használata és az is, hogy utána nem érzem száraznak a bőrömet. Viszont nem fogom újra venni, mert kb ennyit tudok mondani róla, hogy jópofa. Ahányszor ránézek a kis flakonra, azon bosszankodom, hogy rohamosan fogy, naponta 2 pumpányit használok el belőle és pikk-pakk el is tűnik a cucc. Nem találom gazdaságosnak a kiszerelést és ár/érték aránnyal is vannak fenntartásaim. Ha esetleg lenne nagyobb kiszerelés jóárasítva úgy, mint a TIGHT&TIMELESS-ből, meggyőzőbb lenne. Így viszont visszatérek egy olyan gélhez, amit Ildi még akkor ajánlott, amikor ezt a termékét nem dobta piacra.

Biyovis Aktív Balzsam

Biyovis Aktív Balzsam
2019. május 13.

Azért írom ezt a véleményt, hogy ha a jövőben valaki elkeseredetten, fájdalomtól karikákat látva idetéved, egy kis megerősítést kapjon. Eddig, ahogy visszaolvastam, kevesen értékelték a balzsamot ebből az okból, én viszont konkrétan arra vettem meg ezt a krémet, ami az elsődleges felhasználási területe. Két szüléssel és állandó felfázásokkal a hátam mögött engem is rendszeresen kínoz a "gazdagságom", múlt péntekre már sírásig jutottam, proktológust persze nem találtam sehol, aki azonnal fogadni tudott volna. Érfal erősítőt folyamatosan szedtem és egyéb célkencéket, stb használtam, de sokat nem segített, így pluszba, kínomban vettem meg ezt a balzsamot. Igazából szkeptikusan olvastam a honlapon megfogalmazott szövegeket, de nem volt jobb ötletem. Utólag azt mondom, hála az égnek, hogy megvettem. Ma hétfő van, a tüneteim alig érezhetőek, meg vagyok könnyebbülve. Az első 24 órában még inkább durvult a helyzet, de aztán hirtelen jött a megváltás, pont úgy, ahogy a leírásban is szerepel. Fogalmam sincs, miért nem hirdeti ország-világ, hogy ez egy csodaszer, de én nagyon meg vagyok elégedve vele, pontosan azt adta, amit ígért. Ki fogom próbálni más területeken is, olvasom, hogy mennyi mindenre jó lehet- emiatt is kételkedtem benne.