hessviky666

Regisztráció dátuma: 2013. február 24.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2013. február 24.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

L'Oreal Paris Colorista Remover

L'Oreal Paris Colorista Remover
2018. augusztus 15.

Miután a türkiz festék a kimosó samponozással sem akart menta színűnél jobban kifakulni 2 hónap után, kipróbáltam ezt. Gyakorlatilag ez egy szőkítő, csak oda szabad kenni, ahol a szín még nem fakult ki teljesen (csak a zöldes, kékes árnyalatokhoz lehet használni!). Igazából szépen kiszedte a maradékát a színnek, de kicsit félkésznek érzem a színezőket a gyártótól abból a szempontból, hogy ez a szőkítő csak most jelent meg, eddig max a samponnal lehetett próbálkozni a szín eltüntetésere, pedig ha jól olvastam, sokaknak okozott problémát még a pasztell árnyalatok kifakulása is... én a készlethez csomagolnám, de végtére is így többet le lehet húzni a vásárlóról. Illetve lehetne kisebb a kiszerelése, mert nekem 4 tincset kellett vele kezelnem.
Mind1, a termék teszi a dolgát, szóval nem tudok alacsony pontszámot adni rá.

Biobaza Mama Ápoló Krém Várandósoknak és Kismamáknak

Biobaza Mama Ápoló Krém Várandósoknak és Kismamáknak
2018. augusztus 9.

Ezt a terméket nagyon tudom ajánlani! Jelenleg száraz a bőröm, azonban mindenféle testápolótól húzódik és kicsit csípnek is (natúr termékeket használok). Ez a termék azonban nagyon bevált. Kellemesen hidratál, nincsen bőrirritáció sem. Nagy kiszerelésű, higiénikus a pumpája és nagyon igényes a csomagolása. Kellemes, lágy illatú és könnyen kenhető. Szerintem akár kismama az ember akár nem, ez egy tökéletes testápoló lehet mindenkinek!

Biobaza Mama Szupertápláló Száraz Olaj

Biobaza Mama Szupertápláló Száraz Olaj
2018. augusztus 9.

Nagyon kellemes, lágy illatú olaj. Picit rövidebb idő alatt szívódik be, mint a nem száraz olajok, de én csak esti használatra ajánlanám. Szépen hidratálja és puhítja a bőrt.

3 ÖSSZETEVŐ

Magnesium Peroxide EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott