hessviky666

Regisztráció dátuma: 2013. február 24.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2013. február 24.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Philips Lumea Advanced IPL Szőrtelenítő Készülék SC1997/00

Philips Lumea Advanced IPL Szőrtelenítő Készülék SC1997/00
2020. június 16.

Kb 2-3 éve van meg. Eleinte 2 hetente használtam, a lábamon azóta sem nőtt vissza ugyanolyan sűrüre a szőr, pedig várandósság miatt egy év ki is maradt. Ott tökéletes volt. A hónaljamon és a bikini vonalamon addig jó, amíg használom rendszeresen, pedig az említett területeken a legsötétebb a szőr... De túl látványos eredmény ott nincs. Jónak jó, gyorsan lehet vele haladni, de nem csodaszer.

L'Oreal Paris Colorista Remover

L'Oreal Paris Colorista Remover
2018. augusztus 15.

Miután a türkiz festék a kimosó samponozással sem akart menta színűnél jobban kifakulni 2 hónap után, kipróbáltam ezt. Gyakorlatilag ez egy szőkítő, csak oda szabad kenni, ahol a szín még nem fakult ki teljesen (csak a zöldes, kékes árnyalatokhoz lehet használni!). Igazából szépen kiszedte a maradékát a színnek, de kicsit félkésznek érzem a színezőket a gyártótól abból a szempontból, hogy ez a szőkítő csak most jelent meg, eddig max a samponnal lehetett próbálkozni a szín eltüntetésere, pedig ha jól olvastam, sokaknak okozott problémát még a pasztell árnyalatok kifakulása is... én a készlethez csomagolnám, de végtére is így többet le lehet húzni a vásárlóról. Illetve lehetne kisebb a kiszerelése, mert nekem 4 tincset kellett vele kezelnem.
Mind1, a termék teszi a dolgát, szóval nem tudok alacsony pontszámot adni rá.

Biobaza Mama Ápoló Krém Várandósoknak és Kismamáknak

Biobaza Mama Ápoló Krém Várandósoknak és Kismamáknak
2018. augusztus 9.

Ezt a terméket nagyon tudom ajánlani! Jelenleg száraz a bőröm, azonban mindenféle testápolótól húzódik és kicsit csípnek is (natúr termékeket használok). Ez a termék azonban nagyon bevált. Kellemesen hidratál, nincsen bőrirritáció sem. Nagy kiszerelésű, higiénikus a pumpája és nagyon igényes a csomagolása. Kellemes, lágy illatú és könnyen kenhető. Szerintem akár kismama az ember akár nem, ez egy tökéletes testápoló lehet mindenkinek!

3 ÖSSZETEVŐ

Magnesium Peroxide EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott