Hester

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 19.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 19.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Oriflame Diamond Cellular Sejtmegújító Micellás Arctisztító

Oriflame Diamond Cellular Sejtmegújító Micellás Arctisztító
2019. szeptember 15.

Az illát, mint a legtöbb kozmetikumét, utáltam már az utolsó cseppeknél. Közepesen tisztít, nem szárítja a bőrt és nem túl drága. A pumpás kiszerelés szerintem vacak, de a dizájn jópofa. Elfogyott, de tudok nélküle élni.

Lady Speed Stick Wild Freesia

Lady Speed Stick Wild Freesia
2019. április 6.

Nem gondoltam, hogy érdemes lesz róla írni, de végül szerettem volna ajánlani. Utálom a túlillatosított testápolás-testhigiénia kategóriába tartozó dolgokat, de ebben a termékben az illata sem zavart, nyáron is állta a sarat és télen is több réteg pulcsi "alatt". A bőrön nem hagy darabos fehér foltot, és a ruhán sem vészes. Én elégedett vagyok vele, pedig sok reményt nem fűztem hozzá.

Vichy Dercos Micro Peel Korpásodás Elleni Peeling Sampon

Vichy Dercos Micro Peel  Korpásodás Elleni Peeling Sampon
2019. március 24.

Nagyjából két hónapig használtam. Kezdetben nem segített, aztán nagyjából két hétig elégedett voltam, utána újra elveszítette a hatását. Én nagy tesztelője vagyok a korpásodás elleni samponoknak és nagyon kevésről tudom azt állítani, hogy megéri, ez sem olyan. Ezt a ragacsos, bőrradírszerű állagot nagyon nehéz eldolgozni a dúsabb hajjal megáldott fejbőrön, így minden alkalommal csak kínlódtam vele, de végül hiába tudtam ezzel is együtt élni, mert a viszketés és a korpa nem múlt el, a fejbőrömet pedig túlzottan kiszárította. Nem tartom végletesen rossz terméknek, és lehet, hogy a nagyon letapadt, kissé elhanyagolt zsíros korpával gyorsan felveszi a harcot, de nekem a mindennapokban nem használt és kényelmetlen is az egész kiszerelése és állaga.