Hettii

Regisztráció dátuma: 2011. június 10.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2011. június 10.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Kevin Murphy Shimmer Shine

Kevin Murphy Shimmer Shine
2020. szeptember 14.

Annyira jóóó!!!😍 A fenékig érő hajammal csodát művel! Hajmosás után a félszáraz hajam kifésülhetőségét segíti, illetve szárazon használva ragyogó fényt, selymes puhaságot és ápoltságot köszönhetek neki. Már nem is használok külön hajvégápoló olajat, mert a hajam végeit is szépen hidratálja. Nagyjából 2 hete fújkálom, és azóta nincs olyan nap, mikor ne dicsérné vagy ne fogná meg valaki a hajamat. Az illatával szerintem nincsen semmi baj, nekem nagyon bejön, de ez ízlés kérdése! Számomra olyan, mintha egy finom, tartós parfüm lenne. A csomagolása is nagyon jóra sikeredett, a kis arany csillámok teljesen elkápráztatnak. Minden nap használom, de még szinte teljesen tele van, így sokáig ki fog tartani. Mindenképpen újra fogom vásárolni, teljesen levett a lábamról!

Kevin Murphy Hydrate Me Rinse

Kevin Murphy Hydrate Me Rinse
2019. október 23.

A valaha használt legjobb balzsamom!♡
Minden alkalommal meglepődöm, hogy a fenékig érő, vékonyszálú hajamat mennyire puhává és hidratálttá teszi, ráadásul az illata is mesés. Meg fogom venni literes kiszerelésben is, ha elfogy a 250 ml.

Australian Gold Spray Gel + Bronzer SPF 6, 10, 15 vagy 30

Australian Gold Spray Gel + Bronzer SPF 6, 10, 15 vagy 30
2019. június 26.

Évek óta használom a 30-as faktorszámút. Fehér, érzékeny bőrtípussal rendelkezem, de ez a gél segít megvédeni a leégéstől, és ahelyett, hogy vörös lennék nap végére, gyönyörű barna színnel szoktam hazatérni a vízpartról. Nagyon könnyen eloszlatható, hamar beszívódó, finom nyári illatú. A sprays kiszerelés nagyon praktikus, és plusz pont, hogy vízálló.
Örülök, hogy már létezik 50 faktorosban is! Idén már olyat vettem, hogy az anyajegyeimet és a bőrömet még nagyobb biztonságban tartsam. A bronzosítós naptejüket is nagyon szeretjük.
Számunkra a párommal ez legjobb készítmény a napozáshoz!❤☀️🏖

1 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ