HEva

Regisztráció dátuma: 2014. január 28.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. január 28.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Vintage Beauty Ajakbalzsam

Vintage Beauty Ajakbalzsam
2019. december 22.

A hidratáló hatásával egyelőre nincs gondom, az illata is kellemes, szinte semleges. Az állaga ok, nekem nem darabos vagy ilyesmi és az sem zavar, hogy amint a bőrömhöz ér olvad. Bár nyáron van egy olyan érzésem, hogy kb. belefolyna a táskámba.
DE! Elképesztőnek tartom, hogy ennyi pénzért egy óriási lyuk van a termék közepében. Biztosan valami gyártástechnológiai hiba (mivel más is panaszkodott már erre), de ezt nem csak ilyen árkategóriában, egy párszáz forintos terméknél sem szabadna megengedni! Nem hiszem el, hogy nem lehet a tubust tele tölteni. Így az elején kvázi csak egy perem jön ki ahogy tekerem az ajakápolót.

Misslyn Colour Crush Lipstick

Misslyn Colour Crush Lipstick
2019. október 15.

Életem színe! Nem ismertem ezt a márkát. Már mindent végigkentem a Müllerben "eperpiros" rúzsra vadászva, amikor megláttam ezt a díszes, csillogó kis rúzst.
Nagyon kényelmes, gyönyörű színe van, pont amilyet elképzeltem. Meglepő módon egészen tartós mert egy kicsit megszárad az ajkakon.
145 wine o'clock a szerelem-szín.
A tubus alján található szín csalóka, maga a rúzs teljesen más színű.

Dr. Hauschka Ajakápoló

Dr. Hauschka Ajakápoló
2019. szeptember 9.

A sok jó értékelés ellenére nem tudok többet adni 3 csillagnál. Nekem pl. az Alverde körömvirágos 300 Ft-os ajakápolója is van ilyen jó, sőt azt nem kell olyan gyakran újra kennem, mint ezt.
Drága és sokkal gyorsabban elfogyott, mint bármelyik másik ajakápolóm.
Maradok az Alverdénél és a Himalaya herbals kakaóvajasnál.:)

1 ÖSSZETEVŐ

Rubus Idaeus (Raspberry) Leaf Wax i EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott