HEva

Regisztráció dátuma: 2014. január 28.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. január 28.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Catrice More Than Nude Körömlakk

Catrice More Than Nude Körömlakk
2020. július 10.

05-ös árnyalat van meg, nagyon szép, viszonylag tartós. Egy alaplakk fölé vittem fel 2 rétegben.
Nem értem miért panaszkodnak ilyen sokan a fedésre mikor egyértelműen rá van írva, hogy áttetsző lakkról van szó! Ehhez képest nekem 2 rétegben már egyáltalán nem áttetsző, enyhén átüt a körmöm fehérje, amitől francia manikűr hatású lesz.

Nuxe Crème Fraîche De Beauté 48 Órás Hidratáló Krém Száraz és Nagyon Száraz Bőrre

2020. május 22.

Nagyon meglepődtem ezen a krémen.
Akciósan vettem egy kiárusítás alkalmával, gondoltam kipróbálom. Mikor kibontottam azt hittem ez nekem túl zsíros lesz, ráadásul az illata is erősnek tűnt. Pont olyan a bőröm mint amit az előttem hozzászóló is leírt és nekem is pont olyan kellemes csalódást okozott.
Alá egy c-vitaminos szérumot használok. Igaz, hogy nappali krém de én este használom, reggelre egy könnyedebb mindenmentes hidratálóm van.

Catrice Kohl Kajal Szemceruza

Catrice Kohl Kajal Szemceruza
2020. május 8.

Én úgy látom a minőség attól is függ milyen színt vesz az ember.
070 take the greyhound - már másodjára vettem, nagyon szeretem gyors sminkhez vagy szemhéjárnyaló fölé vonalat húzni. Könnyű felvinni, viszonylag tartós.
230 living in browntown Manhattan - nagyon szeretem ezt a színt, natúr sminkhez kiváló DE ez már jóval keményebb ceruza, többször át kell mennem vele, hogy látszódjon. Gyorsan kopik, de bedobom a neszeszerembe és igazából nap közben bármikor át tudok menni újra rajta ha kell.
Ha jobb minőségben nem találok ilyesmi színt akkor ezt is újra fogom venni.

1 ÖSSZETEVŐ

Rubus Idaeus (Raspberry) Leaf Wax i EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott